صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

دشمن به دنبال یارگیری در مجلس خبرگان است

امام جمعه قائمشهر گفت: اگر مجلس خبرگان، رهبر را مشخص می‌کند، باید به کمک رهبری بیاید ودر فتنه‌ها در کنار رهبری باشد اما دیدیم که در فتنه 88 نه تنها عده‌ای در کنار رهبری نبودند بلکه سکوت را به حمایت از ایشان ترجیح دادند.

کد خبر : 38264

تاریخ انتشار : 27/11/1394 - 17:01


دشمن به دنبال یارگیری در مجلس خبرگان است

به‌گزارش خط امید بهشهر، آیت الله علی معلمی نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر بعد از اقامه نماز جماعت ظهر طی سخنانی در مسجد جامع شهرستان بهشهر با گرامیداشت یاد ونام امام جمعه فقید بهشهر حضرت آیت الله جباری گفت: وجود افراد امین و متعهد همچون آیت الله جباری در مجلس خبرگان رهبری مایه برکت و افتخار برای استان مازندران بود چون مجلس خبرگان رهبری یکی از نهادهای بسیار مهم در جمهوری اسلامی می‌باشد که وجود افراد خبره در این نهاد موجب تقویت رهبری است.

 

وی افزود: اگر مجلس خبرگان، رهبر را مشخص می‌کند، باید به کمک رهبری بیاید ودر فتنه‌ها در کنار رهبری باشد اما دیدیم که در فتنه 88 نه تنها عده‌ای در کنار رهبری نبودند بلکه سکوت را به حمایت از ایشان ترجیح دادند و همین افراد در انتخابات 7 اسفند بدنبال یارگیری در مجلس خبرگان هستند.

 

آیت الله معلمی خاطرنشان کرد: دشمن این حقیقت را درک کرد که در جمهوری اسلامی اعتقاد به امامت و ولایت نهادینه شده و نمی‌توان با آن مبارزه کرد پس به سراغ راه دیگری رفت و آن نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی است.

 

امام جمعه قائمشهر گفت: دشمن با ایجاد شبهه و فاصله دادن ذهنیات مردم از اعتقاد به ولایت و رهبری در پی نفوذ است تا در 7 اسفند و نفوذ به مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی برای خود یارگیری کند.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی ازآرزوهای شیعه بودن فقیه عادل در رأس حکومت اسلامی بود که با قیام امام راحل در سال 57 این آرزو به واقعیت پیوست اما باید در حمایت از این فقیه عادل تلاش کنیم چون حمایت و کمک رهبری فقط به دعا کردن برای رهبری نیست بلکه با مواضع محکم و درست و به‌موقع باید به یاری رهبر شتافت.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان تصریح کرد: در تمام صحنه‌های حساس، بصیرت مردم بوده که پشتوانه‌ای محکم برای نظام و انقلاب است و انشاالله در 7 اسفند و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخاب افراد امین و صالح باز هم برگ زرین دیگری در کتاب افتخارات انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد.

 


 

 

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : دشمن به دنبال یارگیری در مجلس خبرگان است

دشمن به دنبال یارگیری در مجلس خبرگان است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر