صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/در جلسه شورای ترافیک شهرستان

انتقاد فرماندار بهشهر ازعدم ساماندهی مسافرکشان شخصی

خط امید بهشهر : فرماندار بهشهر از عدم ساماندهی مسافرکشان شخصی در پارک ملت بهشهر انتقاد کرد.

کد خبر : 3819

تاریخ انتشار : 22/07/1392 - 01:40


انتقاد فرماندار بهشهر ازعدم ساماندهی مسافرکشان شخصی

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه شورای ترافیک شهرستان بهشهر به ریاست تقی نورزاد فرماندار بهشهر درساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد و مشکلات ترافیکی شهرستان بهشهر بررسی شد.

فرماندار بهشهر در این جلسه گفت: بحث ترافیک بدلیل اینکه مرتبط با نظم و امنیت جامعه می باشد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و تلاش همه دستگاه ذی ربط را می طلبد.

نماینده دولت در شهرستان از ترافیک موجود در پارک ملت انتقاد کرد و افزود : وجود مسافرکشان شخصی در پارک ملت که به صورت بسیار نامنظم پارک می کنند باعث ایجاد ترافیک خطرناک شده است که هر لحظه امکان بروز حادثه در این مکان وجود دارد و از زیبایی شهر نیز کاسته است.

تقی نورزاد فرماندار بهشهر گفت : بهشت فاطمه (س) بهشهر در روزهای پنج شنبه و روزهای خاص از تراقیک زیادی برخوردار است که باید یا نصب علائم هشدار دهنده و سرعت گیر از سرعت خودروهای عبوری کاسته شود تا بتوانیم از بروز حادثه های احتمالی جلوگیری کنیم.

نورزاد به زیرگذر سارو اشاره کرد و افزود : زیر گذر سارو از اولین الویت های احداث زیر گذر در بهشهر بود که متاسفانه با کمبود اعتبار روبرو شد و هنوز به اتمام نرسیده است  و امیدواریم که با جذب اعتبار بتوانیم هرچه سریعتر به بهره برداری برسانیم.

فرماندار بهشهر در پایان گفت : اگر مسئولین شهرستان دست به دست هم دهیم می توانیم با امکانات و اعتبارات موجود برخی از مشکلات شهرستان را بر طرف کنیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقاد فرماندار بهشهر ازعدم ساماندهی مسافرکشان شخصی

انتقاد فرماندار بهشهر ازعدم ساماندهی مسافرکشان شخصی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر