صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یکی از نامزدهای انتخابات مجلس هزینه کرد،

130 میلیون در جیب مداح برای جمع آوری رأی

شنیده شده بعضی از نامزدهای انتخاباتی برای گرفتن رأی پول‌های میلیونی را برای آوردن مداحان مطرح کشوری خرج می‌کنند تا بدین وسیله خود را در معرض دید مردم قرار داده و اینگونه رأی جمع کنند.

کد خبر : 38173

تاریخ انتشار : 25/11/1394 - 22:11


130 میلیون در جیب مداح برای جمع آوری رأی

به‌گزارش خط امید بهشهر، در این چند روز گذشته بعضی از این نامزدهای محترم انتخابات مجلس شورای اسلامی با برگزاری مراسمات عزاداری در شهرهای مختلف شرق مازندران و هزینه‌های سنگین تبلیغاتی و دادن پول‌های زیاد به بعضی از مداحان مطرح کشوری سعی در جمع آوری رأی مردم به نفع خودشان دارند.

 

تا جایی که شنیده شده است یکی از همین نامزدهای محترم انتخابات برای آوردن دو مداح معروف کشور مبلغ 130 میلیون ریال فقط به جیب این مداحان ریخته تا با این ترفند مردم را جمع کرده و به بهانه مراسم عزاداری کار تبلیغات انتخاباتی خود را انجام دهد، که مردم هم استقبال چندانی از این مراسم به‌عمل نیاوردند.

 

هرچند که استفاده ابزاری از مراسمات عزاداری امام حسین(ع) زشت و مذموم است اما متأسفانه این عمل به یک امر رایجی تبدیل شده و مردم هم به خوبی این مسئله را درک کردند ولی یقینا این‌گونه مراسمات و آوردن مداحان معروف به همین یک مراسم ختم نخواهد شد و در روزهای آتی هم شاهد این‌گونه استفاده ابزاری از مراسمات عزاداری خواهیم بود.

 


 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 26 بهمن 1394 - 15:26
  بهشهری

  کذب محض است.چطور به خودتان اجازه میدهید این دروغها رو پخش کنید

  1 0
دیدگاه شما در مورد : 130 میلیون در جیب مداح برای جمع آوری رأی

130 میلیون در جیب مداح برای جمع آوری رأی

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر