صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب جمعه بهشهر:

حضور گسترده مردم در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

امام جمعه بهشهرگفت: اگر به اسلام توجه کامل داریم باید در انتخابات شرکت کنیم و از حساسیت این امر در سرنوشت کشور آگاه باشیم.

کد خبر : 38099

تاریخ انتشار : 24/11/1394 - 06:00


حضور گسترده مردم در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

به‌گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، حجت الاسلام عربعلی جباری امام جمعه بهشهر در همایش حماسه حضور که در حسینیه قتلگاه برگزار شد گقت: همه مردم باید در امر انتخابات احساس مسئولیت کنند و اگر به اسلام و حکومت اسلامی اعتقاد و توجه دارند باید نسبت به سرنوشت کشور حساس بوده و در انتخابات شرکت کنند.

 

وی افزود: دومسئله در بحث انتخابات حائز اهمیت است، ابتدا حضور حداکثری مردم، که در حقیقت یک مسئله مهم وبا ارزش و نشان دهنده اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ما است و نکته دوم که مقام معظم رهبری به آن خیلی توجه می‌کنند این است که مردم با بصیرت، فکر، اندیشه و شناخت کامل پای صندوق های رای حاضر شوند و به کسی رأی دهند که برای ورود به مجلس اصلح باشد.

 

جباری خاطر نشان کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند انتخابات یکی از نعمت‌های بزرگ و نشان دهنده قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی در بین جهانیان می باشد، باید مردم ایران به این نکته توجه داشته باشند که حضور حداکثری در انتخابات موجب پایداری نظام و تقویت آن و همچنین تامین امنیت کامل در مقابل دشمنان خواهد بود.

 

امام جمعه بهشهر در پایان تصریح کرد: به همه مردم توصیه می‌کنم با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح که نیاز جامعه را می‌دانند و در خط اصیل ولایت و رهبری می‌باشند مانند همیشه امید دشمنان نظام وانقلاب را به لطف و عنایت الهی به یأس تبدیل کنند.

 

خبرنگار:نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : حضور گسترده مردم در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

حضور گسترده مردم در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر