صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

مردم همدلی، وحدت و همزبانی را تا آخر انتخابات حفظ کنند

فرماندار بهشهر گفت: هفتم اسفند ماه دو انتخابات مهم را در پیش داریم ، انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و خواهشی که از مردم عزیز دارم این است که مثل همیشه یک دلی و برادری، وحدت و همزبانی را تا آخر انتخابات حفظ کنند و سعی در تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود را داشته باشند و از تخریب کاندیدای دیگر بپرهیزند.

کد خبر : 37940

تاریخ انتشار : 20/11/1394 - 00:50


مردم همدلی، وحدت و همزبانی را تا آخر انتخابات حفظ کنند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، سید خالق سجادی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه هایی که به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در بهشهر برگزار شد عنوان کرد: هرچه برای مردم خدمات انجام شود باز هم کم است، به فرمایش امام(ره) مردم ما از مردم عصر پیامبر هم بهتر هستند.

 

وی افزود : ما هر کاری بکنیم نمی توانیم جوابگوی قطره ای از زحمات این مردم باشیم، مردمی که با دل و جان در تمام صحنه ها حضور داشتند و جان و مال و فرزندان خود رای فدای این انقلاب کردند.

 

سجادی در ادامه اظهار کرد: هفتم اسفند ماه دو انتخابات مهم را در پیش داریم ، انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و خواهشی که از مردم عزیز دارم این است که  مثل همیشه یک دلی و برادری، وحدت و همزبانی را تا آخر انتخابات حفظ کنند و سعی در تبلیغ  کاندیدای مورد نظر خود را داشته باشند و از تخریب کاندیدای دیگر بپرهیزند.

 

به مناسبت یوم الله دهه مبارکه فجر چندین پروژه با حضور حجت الاسلام جباری امام جمعه بهشهر، سجادی فرماندار، دکتر مقیمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین  کلنگ زنی  و افتتاح شد که شامل کلنگ زنی یک قطعه زمین به مساحت 153 متر مربع که توسط درویش علی فرخی به منظور ساخت منزل برای دو معلول بهزیستی در منطقه خنک جام بهشهر اهداشده بود، افتتاح تولیدی پوشاک توسط بانوی سرپرست خانوار و مدد جوی بهزیستی که با همت و کمک بهزیستی و دادن سرمایه اولیه به صورت وام اشتغال این کار محقق شد.

 

از دیگر پروژه ها افتتاح  280 متر بلوار در منطقه زاغمرز با 550 متر جدول، آسفالت و جابجایی برق در روستای یکه توت و افتتاح جاده با اعتبار 750 ملیون تومان از روستای یعقوب لنگه تا نمک چال که 400 خانوار می توانند از این جاده استفاده کنند و همچنین کلنگ زنی ساختمان دهیاری در این منطقه با حضور دکتر مقیمی نماینده مردم شرق مازندران و سجادی فرماندار به همراه هیات همراه، پروژه هایی بودند که  به مناسبت دهه مبارکه فجر افتتاح و کلنگ زنی شدند.

 

خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم همدلی، وحدت و همزبانی را تا آخر انتخابات حفظ کنند

مردم همدلی، وحدت و همزبانی را تا آخر انتخابات حفظ کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر