صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی / خطاب به شورای شهر بهشهر

سالی که نکوست از بهارش پیداست

خط امید بهشهر : امروز 21 مهرماه و بیست و یک روز از زمان اعلام شده جهت انتخاب شهردار از سوی شورای شهر بهشهر گذشته است ولی بهشهر همچنان بدون شهردار و بدون برنامه ی مدیریتی خاصی اداره می شود.

کد خبر : 3794

تاریخ انتشار : 21/07/1392 - 10:17


سالی که نکوست از بهارش پیداست

به گزارش خط امید بهشهر با توجه به اینکه اکثر شوراهای شهرهای استان مازندران شهردار خود را انتخاب کرده اند ولی متاسفانه شورای اسلامی شهرستان بهشهر هنوز موفق به انتخاب شهردار این شهر نشده است.

 

بهشهر با ظرفیت های فراوان صنعتی ،کشاورزی،گردشگری و ... می تواند یکی از شهرستان های موفق در عرصه های مختلف در بین شهرهای استان مازندران باشد ولی آنچه تا کنون شاهد آن بوده و هستیم ناکامی شهروندان بهشهری از این ظرفیت ها است.

 

لازم به ذکر است که با توجه به ظرفیت هایی که در بالا به آن اشاره شده است  نمی توانیم بهشهر را با شهرهای دیگر استان مازندران مقایسه کنیم چرا که بهشهر از محدودشهرهای استان است که تمامی قابلیت های گردشگری ، صنعتی،کشاورزی و ... را  یکجا داراست که هر کدام از این ظرفیت ها به تنهایی می تواند اسباب رشد و ترقی یک شهر را فراهم کند.

 

شورای اسلامی شهر بهشهر نیز باید انتخاب شهردار شهری که از حساسیت ومظلومیت خاصی در استان برخوردار است را تسریع کند تا بیش از این بر مظلومیت بهشهر و ناکامی شهروندانش اضافه نشود.

 

گفتنی است که متاسفانه شورای اسلامی شهرستان بهشهر در انتخابات هیئت رییسه شورای شهرستان هم هنوز نتوانسته  نماینده خود در استان مازندران را انتخاب کند.

 

اگر شورای شهر بهشهر و شورای شهرستان بهشهر بخواهد تمامی فعالیت های خود را اینگونه پیش ببرد موجی از نگرانی را در بین شهروندان راه خواهد انداخت که ادامه راه را برای اعضای شورای بهشهر بسیار سخت خواهد کرد.

 

اینگونه عملکرد اعضای محترم شورای شهر در ابتدای فعالیت خود این ضرب المثل را در خاطر انسان زنده می کند که : " سالی که نکوست از بهارش پیداست "

 

سایت خبری تحلیلی خط امید بهشهر این مطلب را صرفا جهت اطلاع و یادآوری اعضای شورای شهر از سپری شدن زمان و از دست دادن موقعیت ها منتشر کرده است. 

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 24 مهر 1392 - 10:37
  رضا

  چهار سال وقت دارند. ان شاءالله شهردار بالاخره انتخاب میشه!!!!

  2 0
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 24 مهر 1392 - 10:38
  reza

  چهار سال فرصت دارند. هلشون نکنید. بالاخره انتخاب می کنند!

  1 0
دیدگاه شما در مورد : سالی که نکوست از بهارش پیداست

سالی که نکوست از بهارش پیداست

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر