صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

هزینه های سرسام آور یک نامزد انتخابات برای یک کرسی مجلس

شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از نامزد های انتخاباتی برای اجاره یکی از دفتر های انتخاباتی خود در خیابان اصلی شهر بهشهر مبلغ 350 میلیون ریال هزینه کرده است.

کد خبر : 37886

تاریخ انتشار : 19/11/1394 - 09:42


هزینه های سرسام آور یک نامزد انتخابات برای یک کرسی مجلس

به گزارش خط امید بهشهر، شنیده ها حکایت از آن دارد که یکی از نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهشهر نکا وگلوگاه فقط برای اجاره یکی از دفاتر تبلیغاتی خود در بهشهر مبلغ 350 میلیون ریال تا پایان زمان انتخابات اجاره کرده است.

 

حال این یک سوال اساسی است که آیا واقعا برای گرفتن یک کرسی در صحن بهارستان چقدر باید هزینه کرد؟ حتما این نامزد انتخابات به همین یک دفتر در این خیابان بسنده نخواهد کرد و دفاتر دیگری را برای خود در خیابان های دیگر بهشهر و حتی شهر های دیگر حوزه انتخابیه انتخاب خواهد کرد پس به راستی اگر بخواهد برای اجاره تا پایان زمان انتخابات چنین پول هایی بپردازد چقدر باید هزینه کند؟

 

این در حالی است که این هزینه ها را یا شخص خود نامزد انتخابات انجام می دهد که باید پرسید صحن بهارستان وگرفتن کرسی چه مزایایی دارد که برای آن چنین هزینه هایی می کنید؟ یا شخص دیگری چنین هزینه هایی برایش بعنوان اسپانسر انجام می دهد که بازهم این سوال مطرح است که در قبال این هزینه برای شما، چه انتظاری از این نامزد بعد از رأی آوری خواهد داشت؟

 

این هزینه فقط شامل اجاره دفتر تا زمان انتخابات می باشد وباید هزینه های دیگر تبلیغاتی برای جمع آوری رأی را هم به آن اضافه کرد که در آن صورت باید دید چه هزینه سرسام آوری می شود فقط برای یک کرسی مجلس.

 

**سایت خبری تحلیلی خط امید بهشهر فقط شنیده ها را منتشر و در قبال آن هیچگونه قضاوتی نمی کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : هزینه های سرسام آور یک نامزد انتخابات برای یک کرسی مجلس

هزینه های سرسام آور یک نامزد انتخابات برای یک کرسی مجلس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر