صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ساخت مجتمع تجاری در بهشهر با سرمایه گذاری اسطوره فوتبال ایران

مراسم کلنگ زنی موقوفه میرزا مهدی خان اشرفی به منظور ساخت مجتمع تجاری پرسپولیس با سرمایه گذاری علی پروین یکی از اسطوره های ورزشی کشور و با حضور محمد مهدی انواری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

کد خبر : 37861

تاریخ انتشار : 18/11/1394 - 23:19


ساخت مجتمع تجاری در بهشهر با سرمایه گذاری اسطوره فوتبال ایران

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، مراسم کلنگ زنی موقوفه میرزا مهدی خان اشرفی  در هفتمین روز از دهه فجر به منظور ساخت مجتمع تجاری پرسپولیس با سرمایه گذاری علی پروین یکی از بزرگان ورزشی کشور و با حضور محمد مهدی انواری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

فرماندار بهشهر در مراسم کلنگ زنی این پروژه ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام مبارک دهه فجر گفت: وضعیت معیشتی  و بیکاری مهمترین مشکل شرق مازندران و شهرستان بهشهر است و احیا و آبادانی موقوفات در زمینه راه اندازی مجتمع های تجاری یکی از بهترین کارها در زمینه اشتغالزایی می باشد.

 

وی افزود: این زمین که موقوفه میرزا مهدی خان اشرفی می باشد برای ساخت مجتمع تجاری در نظر گرفته شده است که برای ساخت در این پروژه، چهره سرشناس و ملی در عرصه ورزش کشور آقای علی پروین سرمایه گذاری کرده است.

 

فرماندار بهشهر تصریح کرد: در این مجتمع قرار است 35 باب مغازه ساخته شود و در بحث تجارت هر مغازه 250 ملیون تومان هزینه در برمیگیرد و هزینه نهایی حدود 12/500میلیارد تومان برآورد شده است.

 

سجادی در پایان افزود:  این منطقه نیاز به بازار کسب و کار برای افراد دارد تا بتواند رونق اقتصادی پیدا کرده و تا حدودی ازمشکلات و معضلات بیکاری  کاسته شود که امید است با کمک و همکاری خیرین و مسئولین شاهد پیشرفت و رونق اقتصادی و رفع مشکل بیکاری و اشتغال باشیم.

 

خبرنگار:نیلوفرعنقا 

  

  

دیدگاه شما در مورد : ساخت مجتمع تجاری در بهشهر با سرمایه گذاری اسطوره فوتبال ایران

ساخت مجتمع تجاری در بهشهر با سرمایه گذاری اسطوره فوتبال ایران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر