صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره تبلیغات اسلامی:

22 بهمن حادثه بزرگ قرن بود

رئیس اداره تبلیغات بهشهر گفت:پیروزی انقلاب اسلامی ایران حادثه بسیار بزرگی بود که تمام معادلات سیاسی استکبار جهانی در ایران را برهم زد.

کد خبر : 37820

تاریخ انتشار : 18/11/1394 - 11:19


22 بهمن حادثه بزرگ قرن بود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، حجت الاسلام بابایی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر طی گفتگویی با گرامیداشت فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و بزرگداشت یاد و نام معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب از 22 بهمن سال 1357 به عنوان حادثه بزرگ قرن یاد کرد و افزود: در عصر حاضر روز 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب بزرگ اسلامی ایران حادثه بسیار بزرگ و حیرت آوری برای جهانیان بوده است چرا که پیروزی ملت بزرگ ایران تمامی معادلات سیاسی استکبارجهانی را در ادامه سلطهاش درمنطقه برهم زده است.

 

وی افزود: رژیم پهلوی یکی از استوارترین رژیمهای وابسته به استکبار در منطقه و ژاندارمی تمام عیار برای آنها بود که اعتراضات و مبارزات مردم عزیز کشورمان به رهبری ابرمرد تاریخ حضرت امام خمینی(ره) در این روز بزرگ و تاریخی به ثمر نشست و این رژیم خائن برای همیشه از این کشور ریشه کن شد.

 

بابایی افزود: نکته جالب توجه این است که روزگاری که بلوک شرق به رهبری شوروی برای گسترش کمونیسم ، سوسیالیسم و اداره جهان تلاش می کرد و هم پیمانانی داشت و بلوک غرب به رهبری آمریکا برای گسترش لیبرالیسم و نظام سرمایه داری می جنگید و می خواست که جهان را تحت سیطره خودش درآورد ، امام راحل ایدئولوژی اسلام را برای اداره جهان به رخ دو ابرقدرت کشید.

 

این مسئول فرهنگی خاطرنشان کرد: شاید آن روز مطلب عجیبی بود که یک روحانی در حوزه علمیه قم در مقابل دو قطب قدرتمند که در کشورش هم طرفداران چندانی نداشت مبارزه ای را آغاز کرده است ، اما نیت پاک امام (ره) که همان نجات اسلام و مردم مظلوم از زیر بار ظلم ظالمان بود سبب شد امدادهای غیبی به سراغش آمد و مردم عزیز ایران اسلامی هم تا پای جان برای نهضت امام ایستادند و انقلاب امام راحل را با خون جوانان کشور آبیاری کردند.

 

وی با اشاره به دشمنیهای استکبار با ایران اسلامی خاطر نشان کرد: دشمنان داخلی و خارجی زیادی دنبال براندازی این نظام اسلامی هستند و راه های مختلفی را برای نابودسازی آن پیمودند اما با لطف وعنایت الهی امروز انقلاب اسلامی تبدیل به درخت تنومندی شده است که امید مستضعفان عالم و الگویی تمام عیار برای ملت های مظلوم منطقه است.
 

رئیس اداره تبلیغات بهشهر افزود: در جنگ تحمیلی حدود 50 کشور به سرکردگی آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین الملل 8 سال خسارات سنگینی را بر ایران اسلامی وارد کرد و بعداز جنگ هم تحریم های کمرشکن و جنگ روانی علیه کشور و هجمه های فرهنگی با اجماع اکثریت کشورهای اروپایی و اسراییل  به ریاست آمریکا با اختصاص بی حد بودجه های سرسام آور برای نابودی کشور رقم خورد اما مردم ایران با تمام توان خود پای اعتقادات وارزش های خود ایستادند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان داخلی نیز در حال فتنه انگیزی هستند گفت: در داخل هم مزدوران و پیاده نظام دشمن بکارگیری شدند و افرادی که زمان امام راحل(ره) خودشان را از اصحاب و یاران امام می دانستند مثل طلحه و زبیر در مقابل انقلاب اسلامی قرار گرفتند و پا روی خون شهدا و زحمات امام راحل گذاشتند و کمر به نابودی نظام بستند و هر روز با بهانه ای به جنگ با انقلاب اسلامی آمدند.

 

بابایی افزود: اوج تلاش پیاده نظام مزدور، فتنه 88 بود که با بهانه قرار دادن تقلب و تخلف در انتخابات ریاست جمهوری با اردوکشیهای خیابانی و آوردن ارازل و اوباش به خیابانها خسارات سنگینی به جایگاه بین المللی ایران اسلامی زدندو دل نایب امام زمان(عج) ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای عزیز را بهدرد آوردند و به عاشورا و تمثال مبارک امام راحل توهین نمودند و دل دشمنان انقلاب را شاد کردند.

 

وی در ادامه افزود:اما ملت انقلابی ایران که بصیرت را چراغ راه خود قرار داده اند در روز نهم دی ماه سال 88 به میدان آمدند و با حمایت از  رهبری عزیز و انقلاب اسلامی حماسه ای دیگر آفریدند و آبی سرد بر سر فتنه گران ریخته و مرگ آنها را رقم زدند ونشان دادند که مردم در صحنه های حساس پای نظام و رهبری ایستاده اند.

 

وی با بیان اینکه امروز فتنه گران داخلی با حمایت  دشمنان خارجی دنبال فتنه ای دیگر هستند خاطر نشان کرد: مزدوران دشمن در آستانه دو انتخابات سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هر روز موضوعی را خلاف مواضع اصیل امام راحل (ره) و رهبری مطرح می کنند و حتی شورای نگهبان که چشم بیدار نظام برای جلوگیری از نفوذ دشمن در ارکان اصلی انقلاب هست را مورد هجمه قرار می دهند و افرادی که حتی قدرت اداره خانواده خود را ندارند جایگاه شورای نگهبان را زیر سؤال می برند.  

 

وی در پایان افزود: با تمام دشمنیهای استکبار وکارشکنیهای مزدوران داخلی ملت بیدار و بابصیرت ایران اسلامی با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روز 22 بهمن و پای صندوق های رأی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خارجی و داخلی خواهند زد و برگ زرینی دیگر در دفتر افتخارات این مردم سلحشور و انقلابی به یاری خداوند متعال ثبت خواهندکرد.

                                                                                                                            

  

  

دیدگاه شما در مورد : 22 بهمن حادثه بزرگ قرن بود

22 بهمن حادثه بزرگ قرن بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر