صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب جمعه بهشهر:

عامل پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود

امام جمعه بهشهر در خطبه های این هفته نمازجمعه گفت:عامل پیروزی انقلاب اسلامی یا همان رمز پیروزی ایمان، اعتقادات و هویت دینی و مکتبی می باشد و آن چیزی که اسلام و مردم را پیروز کرد وحدت کلمه بود.

کد خبر : 37733

تاریخ انتشار : 16/11/1394 - 21:04


عامل پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود

به گزارش خط امیدبهشهر، حجت الاسلام عربعلی  جباری در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه شهرستان ضمن تبریک  یوم الله دهه فجر اظهار کرد: در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همه برادران و خواهران، جوانان و نوجوانان عزیز و نورچشم، خدمتگزاران شیفته و عاشق، اصناف و بازاریان، خانواده های با اصالت و آحاد مردم شهرستان رستمکلا و خلیل شهر و همه مناطق آبرومند روستایی را به تقوای الهی، دوری از معاصی و گناهان ، دوری از خطاها و لغزش ه سفارش می کنم.

وی با اشاره به اینکه  کسانی که در پرتو تقوا زندگی می کنند قلبی سالم دارند افزود:اسلام یک دین کامل است  که بر پایه دستورات و قوانین  استوار می باشد، یکی از مهمترین مطالبات  رهبری، اسلام است و باید همه مردم اسلام را بشناسند، واقعیت  واداره اسلام را در برابر جاهلیت، وهابیت و داعش بشناسیم و بر چهار چوب قوانین الهی به اسلام احترام بگذاریم.

خطیب نماز جمعه شهرستان بهشهرتصریح کرد: اگر امروز اسلام مورد بی مهری دنیا قرار گرفته و گروه داعش و جیش الاسلام و دیگر گروه های تروریستی ، وهابیت و مزدوران  همه دارند به نوعی به اسلام ضربه می زنند ، امر به معروف و نهی از منکر به عنوان با فضیلت ترین طرح فقهی گمشده امروز مسلمانان است.

حجت الاسلام جباری بیان کرد: شورای نگهبان و قوه قضائیه نمی گذارند این دستگاه های خبری و مطبوعات از اسلام و مسائل کشور منحرف  شوند و همه باید بدانیم آزادی به شکل غربی که الآن مشاهده می شود باعث تباهی دختران و پسران جوان ما می شود و از نظر اسلام و عقل محکوم می باشد.

امام جمعه بهشهر گفت: در این نماز وحدت آفرین و پر صلابت و دشمن شکن خودم و همه شما مردم را به تقوای الهی و حفظ روحیه انقلابی و حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن دعوت می کنم و نیز همه مردم عزیز را برای حضور حداکثری بر پای صندوق های رای که باعث شکست دشمنان می باشد توصیه می کنم و باید دغدغه جدید ما فقط حضور در راهپیمایی 22 بهمن و صندوق های رای باشد.

حجت الاسلام جباری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما رهایی از ظلم و رسیدن به نور و روشنایی می باشد اظهار داشت: عامل پیروزی انقلاب اسلامی یا همان رمز پیروزی ایمان، اعتقادات و هویت دینی و مکتبی می باشد و آن چیزی که اسلام و مردم را پیروز کرد وحدت کلمه بوده است.

خطیب نماز جمعه بهشهر در پایان به نقل از سکاندار کشتی انقلاب حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: پیروزی انقلاب مشکل بود ولی حفظ و نگهداری از آن مشکل تر است و نیز در خصوص شورای نگهبان امام فرزانه چنین افزود که انتخابات اهمیت بسیار بالایی دارد و مردم باید با بصیرت و با فکر و مطالعه وارد عرصه انتخابات شوند و به کسی رای دهند که مومن و با کفایت و صالح باشد، شرط اول رقابت سالم حضور همگان در پای صندوق های رای است و نامزدها و هوادارانشان نباید به یکدیگر اهانت کند و نیز وعده های غیر عملی نباید بدهند، امید است حضوری بس عظیم و گسترده را در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن و در هفت اسفند در پای صندوق های رای مشاهده کنیم.

 

خبرنگار:نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : عامل پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود

عامل پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر