صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی بهشهر

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با همت جمعی از بسیجیان شهرستان بهشهر و با حضور فرماندهی محترم سپاه در مصلی نمازجمعه افتتاح شد.

کد خبر : 37685

تاریخ انتشار : 14/11/1394 - 20:03


افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی بهشهر

به گزارش خط امیدبهشهر، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با همت جمعی از بسیجیان شهرستان بهشهر و با حضور فرماندهی محترم سپاه در مصلی نمازجمعه افتتاح شد.

علی نجفی در افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی که در سومین روز از ایام مبارک دهه فجر با حضور جمعی از مسئولین و بسیجیان در مصلی این شهر برگزار شد با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب است عنوان کرد: به مناسبت یوم الله دهه فجر نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با 20 غرفه برپا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر تصریح کرد: در این نمایشگاه تولیدات  و صنایع دستی بانوان بسیجی عرضه و به معرض فروش گذاشته می شود، 33 میلیارد بودجه در سه مرحله برای احاد بسیجیان بنا به طرح تولیدی در نظر گرفته شده است .

نجفی اظهار داشت: هدف از برپایی این نمایشگاه کمک به توانمندی تولید کنندگان است ، اولین نمایشگاه در آذر ماه امسال در شهرستان بهشهر برگزار شد که با استقبال  خوبی رو برو شد و دو نمایشگاه در بهشهرو قره تپه به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می شود، هدف دیگر از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این است که بتوان برای بسیجیان بازار فروش برپا کرد تا  تولیدات خود را در این بازارها عرضه کنند.

فرمانده بسیج در خاتمه بیان کرد: خیلی از افراد صنایع دستی و تولیدات خوبی فراهم می کنند ولی  بازار فروش ندارند بر پایی اینچنین نمایشگاه ها باعث می شود تولیدات به بازار فروش راه پیدا کند و بتوان تولیدات داخلی رادر بین خانواده ها رواج داده و از واردات و قاچاق کالا جلوگیری کرد وامید است درسال آینده در اجرای اقتصاد مقاومتی  عملکردهای  بهتری را داشته باشیم.

 

 

 

 

 

خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی بهشهر

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مصلی بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر