صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

حمله به شورای نگهبان مصداق بارز مخالفت با قانون است

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران حمله به شورای نگهبان قانون اساسی را مصداق بارز مخالفت با قانون دانست و گفت: در قانون اساسی صلاحیت یا عدم احراز از وظایف شورای نگهبان قانون اساسی است و کسی حق ندارد برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند

کد خبر : 37682

تاریخ انتشار : 14/11/1394 - 19:26


حمله به شورای نگهبان مصداق بارز مخالفت با قانون است

به گزارش خط امید بهشهر, حجت‌الاسلام ناصرشکریان در همایش گفتمان انقلاب اسلامی با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: شورای نگهبان چشم بیدار نظام اسلامی است از این رو دشمنان در انتخابات پیش رو قصد تخریب و تضعیف جایگاه شورای نگهبان  را دارند.

وی به کینه‌توزی‌ها و دشمنی مستکبران عالم طی 37 سال گذشته به انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دنیای استکبار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از همه ظرفیت و توان خود در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد و به برکت رهبری رهبر معظم انقلاب و مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی تمام نقشه دشمنان ناکام ماند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید بر در نظر گرفتن معیارهای مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح، اضافه کرد: حضور آگاهانه و بصیر مردم ایران اسلامی مانع نفوذ عناصر خود فروخته و مسئله‌دار در ارکان مدیریتی نظام می‌شود و خواب دشمنان در ورود به کشور هرگز تعبیر نمی‌شود.

این مسئول با انتقاد از مواضع غیراصولی برخی جریان‌های سیاسی در تضعیف جایگاه شورای نگهبان در کشور، گفت: شورای نگهبان در تمام عرصه‌های مختلف به‌ویژه در مسئله انتخابات در همه ادوار گذشته حافظ ارزش‌های نظام اسلامی بوده است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان در ادامه هجمه به شورای نگهبان قانون اساسی در کشور را مصداق بارز مخالفت با قانون دانست و  ادامه داد: در قانون اساسی صلاحیت یا عدم احراز از وظایف شورای نگهبان قانون اساسی است و کسی حق ندارد برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند.

شکریان هجمه‌ها و اتهام‌زنی‌ها به شورای نگهبان را ظلم و جفا در حق نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: حمله به شورای نگهبان خیانت به رهبری و نظام اسلامی است و همه موظف هستیم در برابر قانون سر تعظیم فرود آوریم زیرا احترام به شورای نگهبان احترام به قانون اساسی است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران در پایان با اشاره به سابقه بسیار ارزشمند علمی و فقهی شورای نگهبان در طول سه دهه تاریخ  انقلاب اسلامی، گفت: تخریب و تضعیف جایگاه شورای نگهبان قانون اساسی از هر شخص و تریبونی، یعنی هم‌صدا شدن با تریبون‌های معاند و مخالف نظام اسلامی و کسانی که در صدد تخریب جایگاه شورای نگهبان هستند در واقع به دنبال تضعیف نظام اسلامی هستند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : حمله به شورای نگهبان مصداق بارز مخالفت با قانون است

حمله به شورای نگهبان مصداق بارز مخالفت با قانون است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر