صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر خبر داد؛

افتتاح سومین سازمان آتش نشانی در شهرستان بهشهر

سومین ساختمان آتش نشانی در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور دکتر یونسی معاونت امنیت سیاسی استاندار، سجادی فرماندار بهشهر، آزموده شهردار این شهرستان، اعضای شورای شهر، جمعی از مسئولین و پرسنل آتش نشانی شهرستان بهشهر افتتاح شد.

کد خبر : 37610

تاریخ انتشار : 13/11/1394 - 16:55


افتتاح سومین سازمان آتش نشانی در شهرستان بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، سومین ساختمان آتش نشانی در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور دکتر یونسی معاونت امنیت سیاسی، سجادی فرماندابهشهر، آزموده شهردار این شهرستان، اعضای شورای شهر، مهندس کوچکی، جمعی از مسئولین و پرسنل آتش نشانی شهرستان بهشهر افتتاح شد.

شهردار بهشهر در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت یوم الله مبارک دهه فجر و تقدیر و تشکراز مهمانان این مراسم عنوان کرد:این ساختمان اولین زمینی است که توسط هدیه خیرین به این موضوع اختصاص داده شده است و جا دارد از خانواده بخت آزما که این زمین را هدیه داده اند تقدیر و تشکر به عمل آید.

وی تصریح کرد: سازمان آتش نشانی همیشه در حال ارائه خدمت به مردم می باشد و تنها سازمانی است که فاقد درآمد می باشد و بدون چشم داشت و از جان و دل در حال حفظ و برقراری امنیت برای شهروندان و شهرستان می باشند.

آزموده با بیان اینکه بهشهر پنجمین سازمان در استان می باشد اظهارکرد: این شهرستان پنجمین سازمان در استان است که خدمات ارائه می دهد و سعی بر آن داشته است تا فاصله و خلاء را که با سازمان های دیگر داشته را پر کند.

شهردار بهشهر خاطر نشان کرد: استاندارد ایستگاه های شهری خدمات برای هر پنجاه هزار نفریک ایستگاه می باشد و ایستگاه شماره 3 تا 10 هزار نفر را پوشش می دهد و با توجه به جمعیت شهرستان بهشهر می توان گفت از خیلی شهر ها جلوتر هستیم و امیدواریم که با کمک فرماندار و مسئولین ذی ربط در آینده تجهیزات بیشتر و مدرن برای رفاه و خدمت رسانی به شهروندان فراهم کنیم.

آزموده درپایان گفت: همزمان با افتتاح این ایستگاه آتش نشانی افتتاح کارگاه موزائیک سازی نیز انجام خواهد گرفت و با توجه به مشکلات اقتصادی که در کشور وجود داشت کارهای عمرانی خوبی انجام شد و از جمله خدماتی که در دوسال اخیر در هفته دولت و ایام مبارک دهه فجر انجام شده می توان به کارخانه کمپوست اشاره کرد که آرزوی مردم شمال کشور بوده و نیز 12 هزار تن آسفالت که در شهر انجام شد و باسکول 60 تنی کارخانه سنگ شکن از دیگر خدمات برای شهرستان بهشهر بوده است.

خبرنگار نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح سومین سازمان آتش نشانی در شهرستان بهشهر

افتتاح سومین سازمان آتش نشانی در شهرستان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر