صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بقاع متبرکه جای تبلیغات انتخاباتی نیست

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مساجد، بقاع متبرکه و پایگاه‌های مقاومت جای تبلیغات انتخاباتی نیست و اگر گزارشی به دست ما برسد برخورد جدی می‌شود.

کد خبر : 37405

تاریخ انتشار : 07/11/1394 - 13:08


بقاع متبرکه جای تبلیغات انتخاباتی نیست

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام ستار علیزاده پیش از ظهر امروز در جلسه آموزشی توجیهی کارشناسان فرهنگی اوقاف مازندران اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه سازمان اوقاف اجرای نیت واقفان خیراندیش است.

وی با بیان اینکه اوقاف در اجرای نیت واقفان حساسیت بالایی دارد و کارشناسان فرهنگی باید نسبت به آن دقت بیشتری داشته باشند، افزود: انحراف در اجرای نیت واقف به‌معنای خیانت به واقف و نیت موقوفه است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بر ایجاد حساسیت در انتخاب هیئت‌ امنای مساجد، بقاع متبرکه و امام‌زادگان تأکید کرد و ادامه داد: کارشناسان فرهنگی در انتخاب هیئت‌امنای بقاع متبرکه با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و سپاه همکاری کنند.

این مسئول اجرای برنامه‌های فرهنگی قرآنی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان را از مهم‌ترین عناوین عملکردی دانست و تصریح کرد: ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف در سطح بقاع متبرکه نباید فراموش شود.

علیزاده با تأکید بر اینکه به فرد و شخص خاصی در اماکن متبرکه یا مساجد برای تبلیغات انتخاباتی نباید میدان داده شود، گفت: مساجد، بقاع متبرکه و پایگاه‌های مقاومت جای تبلیغات انتخاباتی نیست و اگر گزارشی به دست ما برسد برخورد جدی می‌شود.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : بقاع متبرکه جای تبلیغات انتخاباتی نیست

بقاع متبرکه جای تبلیغات انتخاباتی نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر