صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در نامه مقیمی به رئیس جمهور مطرح شد

آقای رئیس جمهور با گفتار سیاسی گرسنه ای سیر نمی شود

احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر,نکاوگلوگاه در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور از سخنان ایشان انتقاد کرد.

کد خبر : 37381

تاریخ انتشار : 04/11/1394 - 14:03


آقای رئیس جمهور با گفتار سیاسی گرسنه ای سیر نمی شود

به گزارش خط امید بهشهر,احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر,نکاوگلوگاه در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور از سخنان ایشان انتقاد کرد.

نماینده مجلس نهم از رئیس جمهور خواست آمار پول های مصوب مجلس برای اشتغالزایی که دولت در یافت کرده را اعلام کند.

در زیر متن نامه احمدعلی مقیمی به رئیس جمهور را می خوانید:

 

صبح روز پنجشنبه آقای دكتر روحانی در جمع استانداران و فرمانداران سراسر كشور اظهاراتی در خصوص انتخابات فرمودند برای هر شنونده مورد تعجب و تامل شده است و با صحبتهای قبلی چه در سالهای دور دهه اول انقلاب چه با سخنان اخیر آن كاملا در تناقض می باشد. آقای روحانی در همایش استانداران و فرمانداران می گوید (كسی كه می خواهد نماینده مجلس شود البته كه باید به دین اسلام متعهد باشد و التزام به قانون اساسی و ولایت داشته باشد و این از بدیهیات است اما محیط زیست، صنعت، توسعه كشور حل بیكاری و ركود چه می‌شود). 

الف) در موارد فوق باید از رئیس جمهور محترم پرسید شما كه حقوقدان هستید و باید از قانون اساسی صیانت كنید و برمحور قانون تاكید دارید آیا موارد فوق جزو وظیفه مجلس است یا دولت؟ 

ب) آقای رئیس جمهور كدام لایحه رفع مشكلات مردم در خصوص محیط زیست، صنعت، اشتغال، مسكن، كاهش گرانی و تورم و خروج از ركود را به مجلس ارائه نمودی همكاری نكرده باشد. مگر مجلس لایحه خروج از مواضع تولید را تصویب نكرد. 

مگر برای ایجاد اشتغال به دولت اجازه نداد 3000 میلیارد تومان از ردیف هدفمندی یارانه ها 2000 میلیارد تومان جهت ایجاد فرصتهای شغلی در كمیته امداد و بهزیستی و یك میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی همراه اجازه تبدیل به ریال و هم چنین به دولت اجازه داد 5000 میلیارد تومان از خزانه جهت ایجاد اشتغال برداشت نماید و 17000 میلیارد تومان از ردیف تبصره 24 بودجه 94 جهت مطالبات فرهنگیان عزیز پرداخت گردد لطفا به مردم بفرمایید چه كردید؟ 

ج) جنابعالی در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود پس از پیروزی در انتخابات اظهار نمودی تورم را جیب های مردم نشان میدهد نه آمار، بیكاری را خانه های مردم تعیین می كنند نه آمار. 

مردم دست به جیب می بردند آمار شما را تایید نمی كنند. لطفا سری به خانه های مردم بزنید ببینید با آمار های شما مطابقت دارد پس معلوم می شود ناكامی دولت عدم همراهی مجلس نبوده است. خواهشمند است مشخص فرمائید كدام لاحیه از طرف دولت به مجلس ارسال گردید مجلس كوتاهی و مخالفت كرده است. 

ص) آقای روحانی شما كه می فرمائید احراز صلاحیت واقعی از آن ملت ایران است باید گفت با گفتار سیاسی و زیبا نه گرسنه ای سیر می شود نه بیكاری سر كار می رود و نه ركودی تبدیل به تولید می گردد و نه كارخانه غیر فعالی احیا می گردد و بلكه تكریم به مردم رفع بیكاری، خروج از ركود، رونق تولید، افزایش ارزش پولی ملی، مقابله با فساد و تبعیض فارغ از تعارفات سیاسی و سیاست بازی. 

ه) به نظر می رسد رئیس جمهور محترم هم فهمیده كه نباید اقتصاد و معشیت مردم هم چنین تولید كشور را به برجام گره میزند. حال كه برجام از منظر آنان به فرجام رسیده باید پاسخگوی مطالبات و انتظارات مردم باشند و در عمل می دانند چنین نخواهد بود فرار به جلو را سرلوحه خود قرار دادند و بجای پاسخگویی در واقع بدهكار جای خود را با طلبكار عوض نموده است. 

احمدعلی مقیمی 

  

برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 04 بهمن 1394 - 16:34
  همشهری

  لطفا به آقای مقیمی هم بگید ایشونم بجای همایش های سیاسی به وعده هاش عمل کنه

  2 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 04 بهمن 1394 - 16:38
  بهشهری

  آقای مقیمی نزدیکای انتخابات از این حرفها زیاد میزنن نه آقای مقیمی بلکه همه کاندیدا اونایی که تا دیروز برای مردم ومملکت هیچ موضعی نگرفته بودن الان شدن وکیل مدافع مردم و دارن حمایت میکنن از نظام

  2 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 04 بهمن 1394 - 16:41
  علی

  اتفاقا آقای مقیمی نشون دادن که در کار نمایندگی خبره هستن اینم اولین بار نیست که ایشون تذکر میدن ولی چون دفتر و روابط عمومی خوبی ندارن کارهاشون رو مردم نمی دونن

  1 1
 • پاسخ به نظر یکشنبه 04 بهمن 1394 - 16:45
  مسعود

  آقای مقیمی درسته حرف شما که با گفتار مردم گرسنه سیر نمیشن میشه بفرمایید شما بعنوان نماینده برای من بیکار و گرسنه چیکار کردین ما به شما رأی ندادیم که برید و پشت سرتونو نگاه نکنین و حالا نزدیک انتخابات برگردین و حرفهای قشنگ قشنگ به مردم بزنین بله حرف شما درسته ولی لطفا خودتونم عمل کنید

  2 0
دیدگاه شما در مورد : آقای رئیس جمهور با گفتار سیاسی گرسنه ای سیر نمی شود

آقای رئیس جمهور با گفتار سیاسی گرسنه ای سیر نمی شود

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر