صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان:

مقاومت «ضربات مُهلکی» به تکفیری‌ها وارد کرد/ عربستان تاوان سختی خواهد داد

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تأکید کرد که عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس تاوان حمایت از گروههای تکفیری را به‌واسطه همین گروه‌ها پرداخت خواهند کرد.

کد خبر : 37297

تاریخ انتشار : 03/11/1394 - 10:41


مقاومت «ضربات مُهلکی» به تکفیری‌ها وارد کرد/ عربستان تاوان سختی خواهد داد

به گزارش خط امید بهشهر,شیخ "نعیم قاسم" معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به خطر گروههای تکفیری بر ضرورت مقابله با آنها تأکید کرد.

وی در این خصوص گفت: تفکر تکفیری در برهه حساس کنونی بحرانی حقیقی برای منطقه ماست زیرا جریان‌های تکفیری به‌شیوه‌های کشتار و کنار نیامدن با دیگران، در نظر نگرفتن وضعیت سیاسی و ارائه نکردن راهکار برای مشکل‌ها عمل می‌کنند. این گروه‌ها تنها در پی کشتار و تخریب هستند که این مسئله با جامعه بشری در تعارض است.

دو گام مقابله با جریانهای تکفیری

معاون دبیرکل حزب‌الله در بخش دیگری از سخنان خود راه‌های مبارزه با گروههای تکفیری را برشمرد و گفت: بر ما واجب است که با این طرز تفکر مقابله کنیم، باید در ابتدا خطرهای موجود در این شیوه تفکر را به جامعه اسلامی و همگان بشناسانیم، در گام بعدی نیز باید به‌صورت عملی با آنان به مقابله برخیزیم این‌ گونه که دوشادوش یکدیگر ایستاده و آنان را به محاصره درآورده و با آنان مبارزه کنیم.

نباید تکفیری‌ها به حال خود رها شوند

شیخ نعیم قاسم ادامه داد: این گروه‌ها تنها زبان محاصره و زور را می‌فهمند بنابراین ما باید از دو شیوه‌ای که ذکر شد به‌طور همزمان استفاده کنیم، از یک سو مردم را از خطرات جریان‌های تکفیری آگاه کرده و از سوی دیگر به مبارزه عملی با این جریان‌ها بپردازیم که اگر تکفیری‌ها به حال خود رها شوند تمام جهان اسلام را به نابودی می‌کشانند.

حیات گروه‌های تکفیری به حمایت عربستان وابسته است

شیخ نعیم قاسم با اشاره به پشتیبانی عربستان سعودی و برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس از گروه‌های تکفیری گفت: به‌لطف خداوند متعال می‌توانیم بگوییم که مقاومت موفق شد ضربات بسیار مهلکی به جریان‌های تکفیری وارد کند، حیات آنان تاکنون به‌دلیل پشتیبانی کشورهای استکباری و کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان ادامه داشته است، باید توجه داشته باشیم که این کشورها تاوان حمایت از تکفیری‌ها را به‌واسطه همین جریان‌های تندرو پرداخت خواهند کرد تا شاید سر جای خود بنشینند.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در پایان به ملت سوریه و عراق به‌خاطر پیروزی‌های اخیر در نبرد با تروریسم تبریک گفت و در این باره تصریح کرد: من به ملت‌های سوریه و عراق برای پیروزی‌هایی که در مبارزه با تروریسم کسب کردند تبریک می‌گویم، ملت عراق موفق به آزادسازی الرمادی شده و در سوریه نیز شاهد آزادی حومه جنوبی دمشق بودیم.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : مقاومت «ضربات مُهلکی» به تکفیری‌ها وارد کرد/ عربستان تاوان سختی خواهد داد

مقاومت «ضربات مُهلکی» به تکفیری‌ها وارد کرد/ عربستان تاوان سختی خواهد داد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر