صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
واکنش لاریجانی درباره ممنوع‌الخروج بودن خاتمی؛

عادت بد دولت احمدی نژاد باعث این اتفاق شد

رئيس مجلس شوراي اسلامي در مورد دليل ممنوعیت سید محمد خاتمی از خروج گفت: من فکر مي‌کنم که دولت احمدی نژاد در برخی موارد عادات بدی داشت که این هم یکی ازآنها بود و فکر مي‌کنم که این مسئله به آسانی قابل حل است.

کد خبر : 3723

تاریخ انتشار : 20/07/1392 - 13:24


عادت بد دولت احمدی نژاد باعث این اتفاق شد

به گزارش خط امید بهشهر _ علی لاریجانی، به تغيیرسیاست‌های ایران اشاره می‌کند و در مقابل این پرسش که آیا احمدی‌نژاد نمی خواست پرونده اتمی ایران حل شود و اکنون حسن روحانی می‌خواهد، پاسخ مي‌دهد: آنها هم می‌خواستند ولی تاکتيک‌ها فرق می‌کند، آقای روحانی پرونده را خوب مي‌شناسد. علی لاریجانی می‌پذیرد که تحریم‌ها تا این اندازه نبوده است و مي‌گوید: در دوره قبل از احمدي‌نژاد این همه تحریم به ما تحمیل نکرده بودند.

به نوشته لوموند، علی لاریجانی، به هیچ یک از پرسش‌هاي خبرنگارلوموند، درمورد آزادی احتمالی میرحسین موسوی و مهدی کروبی، آینده برنامه‌های هسته‌ای، چگونه ایران مذاکرات را پیش خواهد برد پاسخ روشن و قابل توجهي برای غربی‌ها ارائه نمی‌کند.

 رئيس مجلس شوراي اسلامي در مورد دليل ممنوعیت سید محمد خاتمی از خروج مي‌گوید: من فکر مي‌کنم که دولت احمدی نژاد در برخی موارد عادات بدی داشت که این هم یکی ازآنها بود و فکر مي‌کنم که این مسئله به آسانی قابل حل است.

علی لاریجانی، درمورد سپاه پاسداران مي‌گوید: در مورد نقش سپاه در اقتصاد ایران اغراق شده است، سپاه پاسداران دارای فناوری‌اي است‌ که مي‌تواند تونل بکند و در آن لوله نفت و لوله گاز کار گذارد ولی ما پتروشیمی داریم، ذوب‌آهن داریم که آنها با آن رابطه‌ای ندارند. وي مي‌افزاید: ما ازسپاه می‌خواهیم که به اقتصاد رقابتی لطمه وارد نکنند.

علی لاریجانی درباره نقش و نفوذ سپاه پاسداران در سیاست در جمهوری اسلامی می‌گوید: آنها در سیاست دخالت نمی‌کنند، آنها تنها به دادن مشورت به ما بسنده مي‌کنند.

خبرنگار از لاریجانی مي‌پرسد: پس چگونه بود که فرمانده سپاه پاسداران تماس تلفنی روحانی با اوباما را مورد انتقاد قرارداد، لاریجانی مي‌گوید که سخنان فرمانده سپاه، نشان‌دهنده حسن‌نیت وی بوده است.

لاریجانی درمورد اقدامات رئیس جمهور، می‌افزاید: در سنت ما هرگاه پدری درامور فرزند خود دخالت کند آن را به تحقیر فرزند تعبیر نمی‌کنیم بلکه آن را به پای نیت خوش برای فرزند می‌گذاریم.


منبع : انتخاب

 

  

دیدگاه شما در مورد : عادت بد دولت احمدی نژاد باعث این اتفاق شد

عادت بد دولت احمدی نژاد باعث این اتفاق شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر