صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آتش سوزی جنگل‌های شرق مازندران به‌دنبال گرمای شدید

به دنبال گرمای بی‌سابقه ۳۲ درجه‌ای مازندران در ۲۹ امین روز از دهمین ماه سال، شاهد گزارشی از وقوع آتش سوزی در مناطق جنگلی شرق استان بودیم.

کد خبر : 37140

تاریخ انتشار : 30/10/1394 - 11:42


آتش سوزی جنگل‌های شرق مازندران به‌دنبال گرمای شدید

 به گزارش خط امید بهشهر, مازندران در 29 دی امسال روز بسیار گرمی را سپری کرده به گونه‌ای که این گرما نسبت به زمستان سال‌های اخیر بی‌سابقه بوده است.

دمای هوای بی‌سابقه مازندران در این روز به 32 درجه سانتی گراد بالای صفر رسیده که سبب آتش سوزی برخی مناطق جنگلی در شرق استان شده است.

جعفر احمدی، فرماندار نکا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نکا، با اشاره به وزش باد گرم از ظهر امروز در این شهرستان، گفت: بخش وسیعی از جنگل‌های منطقه هزارجریب در  روستاهای ملاخیل و پوروا و مناطق جنگلی از بخش پی رجه شهرستان نکا طعمه حریق شده است.

وی افزود: با تلاش نیروهای جنگلبانی و قرقبان و مردم منطقه, شعله‌های آتش ساعتی پیش خاموش شده است ولی به واسطه گرمای هوا، احتمال وزش باد شدید برای ساعات عصر امروز و امشب نیز دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی مازندران نیز با اشاره به اینکه امروز دمای هوای مازندران به 32 درجه سانتی گراد رسیده است، افزود: این گرمای بی سابقه نسبت به روزهای زمستان سال‌های گذشته بی سابقه بوده است.

نوربخش داداشی افزود: از فردا دمای هوای استان بین 5 تا 15 درجه کاهش یافته و جو استان به سمت خنک شدن پیش می‌رود.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : آتش سوزی جنگل‌های شرق مازندران به‌دنبال گرمای شدید

آتش سوزی جنگل‌های شرق مازندران به‌دنبال گرمای شدید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر