صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون استاندار مازندران مطرح کرد

برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ها در ۴ شهر استان مازندران

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: آزمون استخدامی شهرداری‌های مازندران، جمعه دوم بهمن در چهار شهر این استان برگزار می‌شود.

کد خبر : 37134

تاریخ انتشار : 30/10/1394 - 10:37


برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ها در ۴ شهر استان مازندران

 به گزارش خط امید بهشهر,به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، علی نبیان اظهار داشت: در راستای جذب و به‌کارگیری تعداد 85 نفر در پست‌های مختلف مورد نیاز شهرداری‌های استان، آزمون استخدامی جمعه دوم بهمن 94 در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این آزمون تعداد 8 هزار و 863 نفر در قالب 16 رشته شغلی در 4 حوزه اصلی ساری، بابل، بابلسر و چالوس به رقابت خواهند پرداخت.

نبییان تعداد افراد شرکت کننده در حوزه ساری را  4 هزار و 641 نفر، در حوزه بابل هزار و 238 نفر، در حوزه بابلسر دو هزار و 46 نفر و در حوزه چالوس 938 نفر اعلام کرد.

وی گفت: تمامی مراحل مربوط به آزمون از جمله ثبت نام، صدور کارت و اعلام نتایج از طریق پایگاه اینترنتی استانداری مازندران به نشانی http://ostan-mz.ir انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ساعت حضور داوطلبان در محل برگزاری آزمون 8.30 دقیقه صبح جمعه بوده و  حوزه انتخابی هر داوطلب آزمون به صورت دقیق در کارت ورود به جلسه آنان درج شده است.

معاون استاندار مازندران گفت: داوطلبان می‌توانند تا فردا پنجشنبه به سایت استانداری مراجعه و نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ها در ۴ شهر استان مازندران

برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ها در ۴ شهر استان مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر