صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی درمصاحبه اختصاصی با خط امید

پسابرجام مقامات دولتی را دچار خطای تحلیل محاسباتی نکند

حال که مذاکرات هسته ای به این مرحله رسیده به رئیس جمهور محترم خطاب میکنم که پسا برجام نباید مقامات دولتی را دچار خطای تحلیل محاسباتی نماید.

کد خبر : 37132

تاریخ انتشار : 30/10/1394 - 01:01


پسابرجام مقامات دولتی را دچار خطای تحلیل محاسباتی نکند

دکتر احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر,نکا وگلوگاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خط امید گفت:بعد از پایان مذاکرات و رفع بخشی از تحریم ها باید توجه کرد بازکردن دروازه های کشوربه روی ورود کالاهای نامرغوب وارداتی مجددا کار وتولید داخل را خراب تر نکند و کشور به بازار مصرف کالاهای خارجی تبدیل نشود.

این نماینده مجلس ادامه داد:نباید فراموش کنیم بحران بدهی های خارجی در سال های 73 و 74 در کشور نتیجه همین تذکر بوده است.

مقیمی تأکید کرد:حال که مذاکرات هسته ای به این مرحله رسیده به رئیس جمهور محترم خطاب میکنم که پسا برجام نباید مقامات دولتی را دچار خطای تحلیل محاسباتی نماید.

ایشان ضمن تقدیر وتشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخاطر دستگیری تفنگداران آمریکایی در آب های ایران خاطر نشان کرد امروز تلاش های شبانه روزی این نهاد مقدس ومقتدر در داخل وخارج مرزها برای امنیت مردم وکشور بر هیچکس پوشیده نیست ودرود خدا بدرقه راه این عزیزان باد.

دکتر مقیمی در پایان تأکید کرد:عکس العمل مقتدرانه کشورمان در پاسخ به اقدام شناور های آمریکایی حاوی یک پیام راسخ ومهم به دنیا بود که ایران اسلامی همیشه آماده,بیدار,هوشیار وقدرتمند است وهرگونه تجاوز به مرز کشورش خواسته یا ناخواسته با عکس العمل قاطع نیروهای نظامی کشور روبرو می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : پسابرجام مقامات دولتی را دچار خطای تحلیل محاسباتی نکند

پسابرجام مقامات دولتی را دچار خطای تحلیل محاسباتی نکند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر