صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برنامه ششم توسعه خلاءهای برنامه‌های قبلی را ارزیابی کند

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه گفت: در برنامه ششم باید خلاءهای برنامه چهارم و پنجم مرتفع و مشکلات و علت عدم تحقق برنامه‌ها ارزیابی شود تا در برنامه ششم توسعه لحاظ گردند.

کد خبر : 37047

تاریخ انتشار : 26/10/1394 - 12:04


برنامه ششم توسعه خلاءهای برنامه‌های قبلی را ارزیابی کند

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه در سطح کلان کشور اولویت بودجه برای پروژه های راه روستایی، تأمین آب، بهداشت و درمان، صنعت و آموزش است که باید در ابتدا در سطح کلان بودجه به طور مناسب برنامه‌ریزی شود تا در حوزه استانی و شهرستانی نیز بودجه مناسبی به پروژه هایی که در اولویت اجرایی هستند تخصیص داده شود.

وی با بیان اینکه از همه شهروندان بخصوص صاحبان اندیشه و فرهیختگان خواسته ایم که نظر و انتقاد خود را برای تدوین برنامه ششم به نمایندگان اعلام کنند، تأکید کرد: امیدوارم با درایتی که در حوزه برنامه ریزی استان و کشور وجود دارد در سایه همدلی و وحدت برنامه ششم توسعه به درستی پیش برود و در بودجه 95 مشکلاتی که در بودجه 94 وجود داشت رفع شود.

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه با بیان اینکه چالش جدی آینده منطقه شرق مازندران بیکاری و عدم رونق تولید است، افزود: عموما در حوزه شرق مازندران علی رغم رکود و تورم، آنچه مردم را آزار می دهد مسئله بیکاری است که اکثر بیکاران تحصیلات دانشگاهی نیز دارند که در اولویت امر باید به این مسئله سامان بخشید.

مقیمی گفت: علی‌رغم اینکه مجلس قوانین زیادی را برای عدم رکود تصویب کرد و موانع رکود را نیز در آن لحاظ کرد؛ متأسفانه تاکنون دولت موفق به اجرای این قوانین نشده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : برنامه ششم توسعه خلاءهای برنامه‌های قبلی را ارزیابی کند

برنامه ششم توسعه خلاءهای برنامه‌های قبلی را ارزیابی کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر