صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قطع بیمه قالی‌بافان در مازندران

بیمه کارگران مازندران در حالی به صورت یک جانبه از سوی تامین اجتماعی قطع شد که مسئول امور فرش بافان سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران این اقدام بیمه را غیر کارشناسی می داند.

کد خبر : 36868

تاریخ انتشار : 21/10/1394 - 19:10


قطع بیمه قالی‌بافان در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، سازمان تأمین اجتماعی در سال جاری یکی از سازمان‌های خبرساز در کشور بود، قطع بیمه بسیاری از خبرنگاران در کشور، قطع بیمه بسیاری از باغداران به بهانه مختلف و حتی عدم اختصاص سهمیه مناسب به کارگران ساختمانی در حوزه‌های مختلف و نیز عدم پرداخت بدهی‌ها بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور که صدای وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی را نیز بلند کرد و چندین بار نیز در مصاحبه‌های مختلف از بدهی‌های سنگین این سازمان بیمه‌گر گلایه داشت، این بار سازمان تأمین اجتماعی به سراغ اقشار آسیب‌پذیر کشور رفت و بیمه قالیبافان استان مازندران را به اذعان بیمه‌گذاران قطع کرد تا بی‌مهری این سازمان به خدمات گیرندگان تکمیل شود.

بسیاری از بیمه‌گذاران فرش‌باف استان مازندران این روزها در راهروهای امور بانوان استاندرای، صنعت معدن و تجارت استان مازندران و نیز شعبه‌های تامین اجتماعی درگیر هستند تا پیگر علت قطع شدن بیمه خودشان باشند.

ظاهراً مسئولان تامین اجتماعی به اذعان بسیاری از فرش بافان بدون بازرسی‌های کارشناسی شده اقدام به قطع بیمه فعالان این بخش کرده و صدای آنها نیز به گوشی مسئول و متولی نمی‌رسد.

فرش بافان استان مازندران برای استفاده از چتر حمایتی بیمه از چندین ارگان مختلف استعلام‌های لازم را دریافت کردند ولی در زمان بازرسی سازمان تامین اجتماعی به صورت یک جانبه اقدام و به صورت رندم از تعدادی منازل بازدید کرده و بیمه فعالان این بخش را قطع می‌کند.

این اقدام تامین اجتماعی حتی صدای معاون امور فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را نیز بلند کرد و در مصاحبه‌های مختلف اعلام کرد که این اقدام تامین اجتماعی بداخلاقی سخیف در حق بیمه گذاران فرش است.

آقاگلزاده با اعلام اینکه سازمان تامین اجتماعی برای بازدید از صحت و سقم فعالیت فرش بافان تفاهم نامه‌ای را با سازمان ملی فرش و ایران و وزارت صنعت معدن و تجارت منعقد کرد که در این تفاهم نامه مقرر شد که قطع بیمه و یا تایید آن به صورت سه جانبه باشد، افزود: در حال حاضر تامین اجتماعی به صورت یک جانبه اقدام به قطع بیمه فرش بافان استان مازندران کرده است و این موضوع نگرانی زیادی را برای فعالان این بخش ایجاد می‌کند.

وی در پایان گفت: موضوع قطع بیمه فرش بافان استان مازندران از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است و به استانداری مازندران و سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط اطلاع رسانی شده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : قطع بیمه قالی‌بافان در مازندران

قطع بیمه قالی‌بافان در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر