صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارشی از جلسه شورای اداری

از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا خواندن وصیت‎نامه شهدا

جلسه شورای اداری بهشهر به خواندن وصیت‎نامه دو شهید و ابلاغ فرماندار بهشهر اختصاص پیدا کرد.

کد خبر : 36850

تاریخ انتشار : 20/10/1394 - 20:00


از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا خواندن وصیت‎نامه شهدا

به گزارش خط امید بهشهر، دهمین جلسه شورای اداری این شهرستان، ظهر امروز با حضور مریم جمشیدی مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران و اعضای جلسه برگزار شد که حاوی مطالب مختلفی بود، سید خالق سجادی که پیش از این حکم سرپرستی فرمانداری را داشت، از امروز با دریافت حکم جدید، به‎طور رسمی فرماندار بهشهر است همچنین بخش جدیدی به جلسه شورای اداری اضافه شد و امام جمعه بهشهر نیز صحبت‎هایی برای بانوان داشت.

 مسئول شورای هماهنگی تبلیغات بهشهر در این جلسه با اشاره به اهمیت برنامه‎های دهه فجر به‎ویژه راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حضور مسئولان در برنامه‌های فجر انقلاب اسلامی حائز اهمیت است و سبب دلگرمی مردم و اقتدار بیشتر نظام اسلامی می‎شود.

حجت‌الاسلام مهدی خوشرو اظهار کرد: فضای تبلیغاتی باید گسترده باشد و لازم است که همه دستگاه‌ها، ادارات،  نهادها، بخشداری‎های مرکزی و یانه‌سر نیز تبلیغات محیطی خوبی داشته باشند تا فضای پر از شور و شعور انقلابی ایجاد شده و تداعی‎کننده روزهای پیروزی انقلاب ایران باشد.

امام جمعه بهشهر نیز در این جلسه با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی شامل تحقق عدالت و معنویت، ایجاد برادری، اتحاد، همدلی و هم‌زبانی و پیاده شدن اسلام ناب محمدی (ص)، گفت: بی‎تردید، نظام دینی به‎دنبال ایجاد همدلی و هم‌زبانی است.

حجت‎الاسلام سیدعربعلی جباری با بیان اینکه اصول حاکم بر اخلاق مدیریتی نظام سیاسی اسلام بر پایه‎های محکمی استوار است، اظهار کرد: تقویت اعتقادات، اهمیت دادن به نظم و انضباط اداری، احترام به قانون و ضوابط، ارتباط مستقیم، صداقت و محبت با مردم و تحمل خواسته‌ها و دغدغه‌های آنها از جمله موارد اخلاق مدیریتی است.

وی با اشاره به موضوع انتخابات و اینکه انتخابات باید با سرنوشت و آبروی انقلاب گره زده شود، افزود: نمایندگانی را انتخاب کنیم که مردم‌باور و قانون‌شناس باشند و بتوانند مسائل را به‎خوبی رصد کنند.

امام جمعه بهشهر با اشاره به صحبت‎های سخنران جلسه، گفت: از مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران می‎خواهیم که ابتدا خود کتاب‌هایی را در مورد زنان قهرمان اسلام بخوانند و پس از آن افرادی که با او کار می‎کنند نیز همین کتاب‎ها را مطالعه کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر بیان کرد: برای اینکه خانم‌ها از مسیر خارج نشوند و در خیابان‌ها و بازارها بدون هدف قدم نزنند، باید کاری کنیم که مانند گذشته به گل‌دوزی و جوراب‌بافی و سایر هنرهای دستی روی بیاورند.

وی ادامه داد: در رابطه با تحکیم خانواده نیز ابتدا باید اصول دین را به خانواده‌ها بیاموزیم، وقتی که از حقیقت بگوییم آن‎وقت است که مجازی در کنار آن قرار می‎گیرد.

امام جمعه بهشهر حضور بانوان در انتخابات را نشانه احترام و عدم نگاه جنسیتی به زن دانست و گفت: اسلام دین مودت و رحمت و مساوات است و برتری انسان‎ها را در تقوا می‌داند.

به گزارش فارس، بخش جدیدی به جلسات شورای اداری بهشهر اضافه شد که به خواندن وصیت‌نامه شهدا اختصاص دارد و امروز هم وصیت‌نامه شهیدان علی‌رضا کشاورزیان و ابراهیم نعمتی خوانده شد، در این جلسه همچنین مسئول جدید پشتیبانی حفاری شمال و رئیس اداره ثبت اسناد بهشهر معرفی شدند.

علی نجفی فرمانده سپاه بهشهر نیز به مناسبت گرامی‎داشت عملیات‎های کربلای چهار و پنج، از اعزام 90 بسیجی به مشهد مقدس خبر داد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز در سخنانی از اهمیت توجه به کارآفرینی زنان سرپرست خانوار گفت و از مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری بهشهر خواست تا بانوان علاقه‎مند و با تجربه در این بخش را به استانداری معرفی کند.

مریم جمشیدی همچنین به وجود توانایی‎های خوب ورزشکاران زن در بهشهر اشاره کرد و خواستار توجه جدی‎تری به ورزش بانوان این شهرستان شد.

وی از مسئولان خواست تا در برپایی برنامه‎هایی که به مباحثی در راستای تحکیم خانواده اختصاص دارد، اهتمام بیشتری داشته باشند.

فرماندار بهشهر در جمع‌بندی جلسه از مدیران خواست تا نسبت به ارائه برنامه‎های خود اعم از کلنگ‎زنی یا افتتاح پروژه‎ها در زمان مناسب اقدام کنند، همچنین با توجه به حساسیت موضوع انتخابات و آگاهی و بصیرت مردم در این زمینه، در رفتارها و سخنان خود همچنین به‎کارگیری امکانات دولتی نهایت دقت را به‌خرج دهند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا خواندن وصیت‎نامه شهدا

از ابلاغ حکم فرماندار بهشهر تا خواندن وصیت‎نامه شهدا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر