صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نخستین همایش کارآفرینی 30 دی در بهشهر برگزار می‌شود

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش مازندران گفت: ثبت نام المپیاد کشوری از امروز آغاز و تا 30 دی ادامه دارد و نخستین همایش کارآفرینی 30 دی در شهرستان بهشهر برگزار می‌شود.

کد خبر : 36848

تاریخ انتشار : 20/10/1394 - 19:58


نخستین همایش کارآفرینی 30 دی در بهشهر برگزار می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، اسفندیار نظری، امروز در جلسه  شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار کرد: بهره‌وری منابع انسانی موضوعی است که امروزه تمام کشورها به آن اهتمام جدی دارند و با نگرشی واقع گرایانه به زندگی و فرهنگ  در تلاشند برای استفاده  هرچه بهتر، واقعیت‌ها با ارزش‌ها و الگوهای جامعه هماهنگ باشد.

وی ، آسایش، سازگاری، کارآیی، مطلوبیت و امنیت را از عوامل تاثیرگذار در بهره‌وری منابع انسانی دانست و اضافه کرد: پذیرش چالش‌ها و مشکلات اولین گام در تغییر است که باید با توجه به مشکلات، آموزش و پرورش تلاش کند الگوی صحیح مصرف و پژوهش محوری را به دانش آموزان ارائه دهد.

وی با بیان اینکه رتبه دانش آموزان بهشهری در امتحانات نهایی امسال نسبت به سال گذشته از رتبه  13 به 2 در استان ارتقا یافت ادامه داد: در کنکور امسال  5 نفر رتبه  زیر 1000 بدست آوردند و در پروژه مهر نیز این شهرستان از جایگاه سوم در سال 93 به جایگاه دوم در سال 94 ارتقا یافت.
 
نظری با بیان اینکه اساس پروژه  مهر سال 95 سازماندهی و ساماندهی مجدد نیروی انسانی است اضافه کرد: در استان مازندران 43.5 درصد دانش آموزان در رشته کارودانش و  فنی و حرفه‌ای و  56.5 در رشته‌های نظری‌اند که بیش از 40 درصد شاخه  نظری در رشته تجربی مشغول به تحصیل هستند.
 
وی گفت: مازندران جزو هفت استان برتر در زمینه  نانو است که رتبه  سوم در المپیاد نانو در کشور را بدست آورد و شهرستان بهشهر نیز در این زمینه در سطح خوبی قرار دارد.


منبع : ایلنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : نخستین همایش کارآفرینی 30 دی در بهشهر برگزار می‌شود

نخستین همایش کارآفرینی 30 دی در بهشهر برگزار می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر