صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو سازمان‎ مردم‎نهاد بهشهر خبر داد

اختصاص دیوار مهربانی در ۳ نقطه بهشهر

عضو یکی از سازمان مردم‌نهاد بهشهر از اختصاص دیوار مهربانی در سه نقطه بهشهر خبر داد و گفت: این طرح نوع‌دوستانه، نیازمند نظارت و فرهنگ‌سازی است.

کد خبر : 36846

تاریخ انتشار : 20/10/1394 - 19:48


اختصاص دیوار مهربانی در ۳ نقطه بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، شیوا مظفری اظهار کرد: دیوار مهربانی طرحی کاملا مردمی است، اما نیازمند نظارت و فرهنگ‌سازی جدی از سوی مردم و مسئولان است تا بهتر و زیباتر دیده شود.

وی با بیان اینکه دیوار مهربانی با شعار «نیاز داری ببر، نیاز نداری بذار» معرفی شده است، افزود: این دیوار میعادگاه شهروندانی است که می‌خواهند مهربانی را تمرین کرده و کار نیکی را از خود به یادگار بگذارند.

عضو سازمان‎های مردم‎نهاد و مسئول انجمن خیریه ام‎اس شرق مازندران، گفت: بهشهر به‌عنوان شهر مهربانی‌ها در هر جا زبانزد است، شهرداری این‌ شهر نیز همکاری خوبی با موسسه‎های خیریه مردم‎نهاد دارد.

مظفری ادامه داد: نهادینه‌کردن بیش از پیش فرهنگ مهربانی و بهره‌مندی از یاری توانمندان برای کمک به نیازمندان، یکی از زیباترین فعالیت‎های اجتماعی و خداپسندانه است.

این عضو فعال سازمان‎های مردم‎نهاد بهشهر با تاکید بر اینکه لازمه تقویت حرکت‌های مردمی فرهنگ‌سازی است، بیان کرد: این دیوارها بر پایه مهر و همدلی بنا شده است و فراگیر شدن چنین حرکت‌هایی در شهر، حس نوع‌دوستی و انسان‌دوستی را در جامعه تقویت کرده و در بین مردم به‌ویژه کودکان و نوجوانان رواج می‌دهد.

وی از اختصاص سه نقطه از بهشهر برای دیوار مهربانی خبر داد و بیان داشت: این طرح در شهرهای مختلف مازندران انجام شده و ایده خوبی است، یک دیوار که به جا کفشی و جا لباسی مجهز می‎شود و شهروندان می‌توانند لباس، کفش و پوشاک بلااستفاده خود را در این مکان‌ها قرار دهند تا نیازمندان از این لوازم استفاده کنند.

مظفری در پایان گفت: دیوار باشگاه ورزشی هلال‌احمر در ایستگاه گرگان، دیوار پاساژ خاتم‎الانبیاء (ع) و دیوار جنب دادگستری بهشهر، سه نقطه‎ای هستند که مهربان شده‌اند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : اختصاص دیوار مهربانی در ۳ نقطه بهشهر

اختصاص دیوار مهربانی در ۳ نقطه بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر