صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر:

اجرای رایگان طرح تحول سلامت دندان دانش‌آموزان در بهشهر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: طرح تحول سلامت دندان برای یازده هزار دانش‌آموزان بهشهر به صورت رایگان اجرا می‌شود.

کد خبر : 36844

تاریخ انتشار : 19/10/1394 - 23:49


اجرای رایگان طرح تحول سلامت دندان دانش‌آموزان در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، دکتر محمد تقی صالح طبری در جلسه شورای آموزش و پرورش  با بیان اینکه فاز اول طرح تحول سلامت و خدمات دندانپزکی در رستمکلا آغاز شد عنوان کرد: سه دستگاه یونیت دندانپزکی برای بهشهر خریداری شد و فاز اول این طرح در یک مدرسه واقع در رستمکلا راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه سه دستگاه یونیت دندانپزشکی برای این طرح خریداری شده است افزود: قیمت یونیت های خریداری شده نزدیک به نه ملیون تومان می باشد، کودکان در مقطع دبستان به علت عدم رسیدگی صحیح به دندان های دائمی آن‌ها  زودتر دچار پوسیدگی می شوند و پرکردن به موقع باعث تداوم دندانهایشان می شود.

رئیس شبکه بهداشت بهشهر خاطرنشان کرد: هزینه هر دندان مبلغ چهل هزار تومان است و در حدود 11 هزار دانش آموز در این مقطع هستند که هرکدام حداقل یک تا دو دندان پوسیده دارند و این هزینه بالایی را در بر می‌گیرد این طرح به صورت رایگان برای دانش‌آموزان انجام می‌شود که امید است کمک بزرگی به کودکان شهرستان بهشهر و کودکان مناطق محروم این شهرستان شود.

خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای رایگان طرح تحول سلامت دندان دانش‌آموزان در بهشهر

اجرای رایگان طرح تحول سلامت دندان دانش‌آموزان در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر