صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس آموزش و پرورش:

هدف شورای آموزش و پرورش، استفاده از پتانسیل‌های فکری و معنوی منطقه است

رئیس آموزش و پرورش گفت: هدف از تشکیل شوراهای آموزش و پرورش استفاده از پتانسیل های فکری و معنوی که در منطقه وجود دارد که برای توسعه الزامی می باشد.

کد خبر : 36843

تاریخ انتشار : 19/10/1394 - 22:55


هدف شورای آموزش و پرورش، استفاده از پتانسیل‌های فکری و معنوی منطقه است

به گزارش خبرنگار خط امید، قربانعلی اصغری در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور حجت الاسلام عربعلی جباری امام جمعه بهشهر، سجادی فرماندار، نیکخواه نماینده استاندار و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات ساختمان آموزش و پرورش برگزار شد در رابطه با نزدیکی به هفته شورای آموزش و پرورش بیان کرد:به دلیل نزدیکی به هفته شورای آموزش و پرورش در مورد نقش شورای آموزش و پرورش در مشارکت و توسعه و تسهیل فعالیت های آموزشی باید سخن گفت.

وی با بیان به اینکه در شعار استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی کلمه جمهوری اسلامی نشان دهنده این است که شورا بطور مستقیم و غیر مستقیم در تمام تصمیمات نقش دارد و شورای آموزش و پرورش هم با نگاه مشارکتی اتفاق افتاده است.

رئیس آموزش و پرورش بهشهر عنوان کرد: تاریخ تاسیس و قانون تشکیل شوراها در تاریخ 26 دی ماه 1372 تشکیل شده و هدف از تشکیل آن استفاده از پتانسیل های فکری و معنوی که در منطقه وجود دارد که برای توسعه الزامی می باشد.

اصغری در ادامه خاطر نشان کرد: ترکیب اعضای شورا بر اساس کتابچه ای تحت عنوان قانون شورای آموزش و پرورش می باشدکه نشان می دهد اعضای شورای شهرستان به نوعی با درایت و آینده نگری دیده شده اند و کسانی هستند که در جلسه امروز شورا شرکت دارند، شخص اول در ترکیب شورای آموزش و پرورش حجت الاسلام جباری امام جمعه بهشهر و سجادی فرماندار بهشهر که سمت رئیس شورای آموزش وپرورش را در ترکیب شورا دارند.

مدیر اداره آموزش و پرورش در ادامه تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا نیاز به همکاری و تعامل است و امید است در هفته شورای آموزش و پرورش با حضور در این مراسم نقش آن در نهادها ومدارس برجسته شود.

خبرنگار نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : هدف شورای آموزش و پرورش، استفاده از پتانسیل‌های فکری و معنوی منطقه است

هدف شورای آموزش و پرورش، استفاده از پتانسیل‌های فکری و معنوی منطقه است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر