صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بهشهرقهرمان مسابقات والیبال نشسته معلولان جام اخلاق ودوستی شد

مسابقات والیبال نشسته معلولان مازندران جام اخلاق ودوستی که روز جمعه به میزبانی انجمن معلولان توانای شهرستان آمل برگزارشد، با قهرمانی تیم بهشهر به پایان رسید.

کد خبر : 36828

تاریخ انتشار : 19/10/1394 - 18:34


بهشهرقهرمان مسابقات والیبال نشسته معلولان جام اخلاق ودوستی شد

به گزارش خط امید بهشهر، در دیدار نهایی این مسابقات که عصرجمعه در سالن ورزشی شهیدحسن نژاد آمل برگزارشد، تیم بهشهر با نتیجه 2بر یک تیم آمل ( الف) را شکست داد وجام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.
در دیدار رده بندی این مسابقات هم تیم محمودآباد با نتیجه 2 بر یک برابر تیم آمل (ب) به پیروزی رسید و در جای سوم ایستاد.
در مسابقات والیبال نشسته معلولان مازندران جام اخلاق ودوستی در آمل، شش تیم از شهرستانهای آمل دو تیم ، محمودآباد، فریدونکنار ، نوشهر و بهشهر در دو گروه سه تیمی با هم رقابت کردند.
دراین مسابقات تیم های آمل الف با تیم های بهشهر ومحمودآباد در گروه یک و آمل ب با تیم های فریدونکنار ونوشهر در گروه دوم درمرحله مقدماتی با هم رقابت و درنهایت دو تیم از هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
مدیرعامل انجمن معلولان توانای شهرستان آمل گفت: این مسابقات با عنوان جام اخلاق و تشویق وایجاد روحیه و بروز استعدادهای معلولان توانای استان در این رشته ورزشی برگزار شد. 
حامد رزازی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف باعث می شود تا توانمندیهای بالای معلولان در هر رشته ای شناسایی و پرورش داده شوند.
وی اضافه کرد: تیم والیبال معلولان آمل از یکسال گذشته زیر پوشش انجمن معلولان توانای قرار گرفته و امیدواریم این تیم بتواند افتخارات گذشته والیبال نشسته آمل را تکرار کند.
وی یادآورشد: هم اکنون حدود هزارو 500 معلول آملی زیر پوشش انجمن معلولان توانای این شهرستان هستند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهرقهرمان مسابقات والیبال نشسته معلولان جام اخلاق ودوستی شد

بهشهرقهرمان مسابقات والیبال نشسته معلولان جام اخلاق ودوستی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر