صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله نمر در بهشهر برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله شیخ نمر پنج شنبه شب در حسینیه قتلگاه بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 36825

تاریخ انتشار : 19/10/1394 - 18:28


مراسم بزرگداشت شهید آیت الله نمر در بهشهر برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر، امام جمعه گلوگاه در این مراسم با بزرگداشت نام و یاد شهید آیت الله النمر گفت: شهادت آیت الله النمر موجب تقویت ایمان و اعتقاد ما به انقلاب شده است و اکسیژن جدیدی به جامعه تزریق شد تا در ادامه راه انقلاب استوارتر حرکت کنیم.
حجت الاسلام سید ابراهیم میراحمدی افزود: آل سعود با به شهادت رساندن آیت الله نمر مرتکب اشتباه بزرگی شد و به سقوط نزدیک شد و باید تاوان آن را بپردازد و جهان اسلام باید در برابر این حملات ددمنشانه واکنش نشان دهد.
وی یادآور شد: دشمن با اسلام لیبرالیستی که به نام اسلام عرفانی وارد کرده اند و اسلام تروریستی و جنگ و خونریزی که اسلام داعشی ها است و باید مراقب باشیم تا گرفتار این اسلام عرفانی که بنام دین تیشه به ریشه دین می زند نشویم. 
امام جمعه گلوگاه با اشاره به توطئه و نفوذ دشمن در داخل کشور و نفوذ در انتخابات آتی افزود: باید مراقب ترفندها و توطئه های دشمن باشید و با بصیرت در این دوره از انتخابات وارد شوید.
حجت الاسلام میراحمدی گفت: در خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مراقب نفوذ دشمن باشید و فردی را وارد مجلس خبرگان و شورای اسلامی کنید و به نیروهایی رای دهید که در مسیر رهبری بوده و عالم، فاضل، انقلابی، بصیر و در میدان مبارزه با دشمن باشند.
فرمانده ناحیه سپاه بهشهر نیز در این مراسم اظهار داشت: ایت الله النمر، شهید راه آزادی و بیداری اسلامی و صدور انقلاب است که بزرگداشت نام و یاد این شهید بزرگوار بیانگر برائت از عمل ننگین آل سعود است.
سرهنگ علی نجفی گفت: آنچه فراتر از درجات علمی و معنوی این شهید وی را به جهانیان شناساند روحیه ظلم ستیزی این شهید عزیز بوده است که در تمام خطبه های خود از گفتن حق بیم نداشت و در راه حق شهید شد و ما نیز باید ادامه دهنده راه این شهدا باشیم.
این مراسم همچنین با مداحی مداح اهل بیت 'محسن سلطانی' و نوحه خوانی و مرثیه سرایی همراه بود.


منبع : ایرنا

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم بزرگداشت شهید آیت الله نمر در بهشهر برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهید آیت الله نمر در بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر