صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران خبر داد

حضور 4 تیم خارجی در مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان که در جویبار برگزار شده بود، گفت: برگزاری این مسابقات نشان داد که مازندران می‌تواند مسابقات جهانی را به خوبی برگزار کند.

کد خبر : 36824

تاریخ انتشار : 19/10/1394 - 17:53


حضور 4 تیم خارجی در مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد

به گزارش خط امید بهشهر، جلسه هماهنگی سیزدهمین دوره مسابقات کشتی با نام شهید هاشمی‌نژاد، با حضور حجت‌الاسلام عربعلی جباری امام جمعه بهشهر، علیرضا یونسی معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران، حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و سیدخالق سجادی فرماندار بهشهر، صبح امروز در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

* مازندران قطب ورزش کشور است

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران گفت: سیزدهمین دوره مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد باید در شأن این شهید والامقام برگزار شود.

علیرضا یونسی اضافه کرد: مازندران قطب ورزش کشور است و دولت تدبیر و امید برای ایجاد نشاط در جامعه از برگزاری مسابقات ورزشی حمایت می‌کند.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با تأکید بر اینکه توسعه ورزش در جامعه می‌تواند سبب کاهش معضلات اجتماعی شود، تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند تا سیزدهمین دوره مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد به بهترین شکل ممکن در بهشهر برگزار شود.

وی بیان کرد: اسکان ورزش‌کاران به بهترین نحو انجام شود تا خاطرات خوبی از مازندران برای مهمانان باقی بماند.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان که در جویبار برگزار شده بود، افزود: برگزاری این مسابقات نشان داد که مازندران می‌تواند مسابقات جهانی را به خوبی برگزار کند.

یونسی افزود: از زمانی که آقای حسین‌زادگان مسئولیت ورزش مازندران را برعهده گرفت، ورزش استان به سمت شکوفایی پیش می‌رود.

وی ادامه داد: استمرار برگزاری مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد نشان از علاقه مسئولان و مردم بهشهر به این شهید والامقام دارد.

یونسی تصریح کرد: مازندران بزرگ‌ترین پایگاه ورزش قهرمانی و پهلوانی در کشور است که مانند خورشیدی می‌درخشد.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران یادآور شد: حمایت بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های تولیدی از ورزش استان، قابل تقدیر است.

این مسئول تصریح کرد: استانداری مازندران در حوزه مالی برای برگزاری مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد حمایت می‌کند.

* جام شهید هاشمی‌نژاد معتبرترین جام ملی و کشوری از لحاظ فنی محسوب می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: تلاش می‌کنیم مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد به بهترین نحو برگزار شود.

حبیب حسین‌زادگان با تأکید بر اینکه با هم‌دلی مسابقات لیگ کشتی باشگاه‌های جهان در استان مازندران برگزار شد، افزود: مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد می‎تواند ظرفیت کشتی شهرستان بهشهر را به‌خوبی نشان دهد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه همواره کیفیت مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد بالا بوده است، تصریح کرد: بهشهر می‌تواند با تلاش بیشتر در کنار جویبار به قطب ورزش کشتی استان تبدیل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهار کرد: مازندران قطب ورزش کشتی در جهان است و وزارت ورزش و جوانان نیز نگاه ویژه‌ای به کشتی این استان دارد.

حسین‌زادگان با تقدیر از حمایت‌های معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران از ورزش استان، افزود: همراهی وی با ورزشکاران قابل تقدیر و تشکر است.

وی بیان کرد: جام شهید هاشمی‌نژاد معتبرترین جام ملی و کشوری از لحاظ فنی محسوب می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر اینکه دستگاه ورزش و جوانان از برگزاری مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد حمایت کامل خواهد داشت، تصریح کرد: بهشهر از لحاظ راندمان ورزشی یکی از شهرستان‌های موفق مازندران محسوب می‌شود.

حسین‌زادگان ادامه داد: برگزاری مسابقات شهید هاشمی‌نژاد باعث رونق ورزش در شهرستان بهشهر می‌شود.

* دستگاه‌های خدمات‌رسان بهشهر برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات همراه هستند

در ادامه فرماندار شهرستان بهشهر گفت: سیزدهمین دوره مسابقات کشتی با نام شهید هاشمی‌نژاد در تاریخ 14 و 15 بهمن برگزار می‌شود.

سیدخالق سجادی افزود: 14 تیم برتر کشور و چهار تیم خارجی در این مسابقات حضور دارند.

وی ضمن تقدیر از معاون سیاسی‌امنیتی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان بهشهر در کنار دستگاه ورزش و جوانان، برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات همراه هستند.

* مسابقات شهید هاشمی‌نژاد می‌تواند امتیازات خوبی برای بهشهر داشته باشد

امام جمعه بهشهر گفت: شهید هاشمی‌نژاد از شهدای شاخص کشور است، لذا مسابقات کشتی باید در شأن این شهید برگزار شود.

حجت‌الاسلام عربعلی جباری با تأکید بر اینکه شهید هاشمی‌نژاد تمام خوبی‌های یک انسان را دارا بود، افزود: مسابقاتی که به‌نام یک شهید سخنگوی اسلام است، باید به بهترین نحو برگزار شود.

وی ادامه داد: مردم بهشهر از برگزاری مسابقات کشتی به‌خوبی استقبال می‌کنند و میزبانی گرمی از مهمانان دارند.

جباری تصریح کرد: مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد می‌تواند امتیازات خوبی برای شهرستان بهشهر داشته باشد.

امام جمعه بهشهر با تأکید بر اینکه این شهرستان را به نام مرحوم آیت‌الله کوهستانی می‌شناسند، گفت: مسئولان در برگزاری مسابقات ورزشی، قناعت و صرفه‌جویی را در هزینه‌های مالی لحاظ کنند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور 4 تیم خارجی در مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد

حضور 4 تیم خارجی در مسابقات کشتی شهید هاشمی‌نژاد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر