صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دادستان بهشهر؛

با تبلیغات انتخاباتی قبل از زمان قانونی با هر عنوان و شکلی برخورد می‌کنیم

دادستان بهشهرگفت: رعایت اخلاق در بحث انتخابات بسیار الزامی است و اگر این مراسم‌ها و همایش‌ها، تبلیغات قبل از زمان مقرر قانونی با هر عنوان و به هرنحو و شکلی باشد، با آن ممانعت و از آن جلوگیری می‌شود.

کد خبر : 36822

تاریخ انتشار : 16/10/1394 - 23:37


با تبلیغات انتخاباتی قبل از زمان قانونی با هر عنوان و شکلی برخورد می‌کنیم

به گزارش خبرنگار خط امید، علی صداقت در همایش پیشگیری از خشونت و افزایش سلامت روان در خانواده‌ها که با حضور نماینده استاندارمازندران، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از والدین دانش آموزان در مدرسه بنت الهدی در این شهرستان برگزار شد عنوان کرد: امروز مهمترین مسئله بحث انتخاباتی است که در پیش روی داریم .

 

وی با بیان اهمیت بسیار زیاد انتخابات در سال جاری اظهار داشت: رعایت اخلاق در بحث انتخابات بسیار الزامی است و اگر این مراسم‌ها و همایش‌ها، تبلیغات قبل از زمان مقرر قانونی با هر عنوان و به هرنحو و شکلی باشد، با آن ممانعت و از آن جلوگیری می‌شود.

 


دادستان بهشهر در خصوص فضای مجازی تصریح کرد: امروزه ورود به فضای مجازی به سمت و سویی حرکت دارد که اثرات منفی و مخربی در بین خانواده‌ها و بخصوص نسل جوان به‌وجود آورده، والدین باید رعایت  کنند تا فرزندان نیز یاد بگیرند، دانش‌آموز، آموزش دانش صرفا علم نیست بلکه به پرورش هم اطلاق می‌شود.

 

صداقت گفت: استفاده از تکنولوژی خوب است ولی نباید رها شده باشد، والدین باید با فرزندان خود رفتاری دوستانه داشته باشند و با محیط مدرسه ارتباط بیشتری برقرار کنند، بهترین شکل یادگیری و آموزش کودکان در نهاد خانواده و سپس شروع مدرسه یعنی زمان دبستان است .

 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: زن و مرد هیچ برتری نسبت به هم ندارند بجز مسئله ایمان و در قرآن هم به کرات گفته شده و بخصوص در بحث طلاق آیات بسیاری آمده، یکی از معضلاتی که امروزه زیاد دیده می‌شود مسئله طلاق در بین خانواده‌ها بخصوص نسل جوان است، از هم پاشیدن خانواده پیامدهای مخربی بدنبال دارد که مهمترین آن بچه‌های طلاق و بدنبال آن آسیب‌های اجتماعی است که در پی آن بوجود می‌آید.

 

 

دادستان بهشهر در پایان افزود: والدین در رفتار و گفتار خود باید دقت کافی به عمل بیاورند و سعی کنند از الفاظ زیبا و درست استفاده کنند تا کودکان از همان طفولیت یادبگیرند، در دوست‌یابی فرزندان دقیق  باشند و در فضای مجازی نیز نظارت داشته باشند و بدانند که کودکان فراگیری بسیار بالایی دارند و ده قدم از ما جلوتر هستند.

 

به گزارش خط، چندی پیش همایش نقش انتخابات در توسعه که قرار بود توسط جمعی از اصلاح‌طلبان شرق مازندران با حضور سید محمد صادق خرازی رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در مجتمع توریستی تفریحی غار هوتوی بهشهر برگزار شود با دستور مراجع قضایی لغو شد.

 

خبرنگار: نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : با تبلیغات انتخاباتی قبل از زمان قانونی با هر عنوان و شکلی برخورد می‌کنیم

با تبلیغات انتخاباتی قبل از زمان قانونی با هر عنوان و شکلی برخورد می‌کنیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر