صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
چهاردهم تا شانزدهم بهمن‌ماه؛

بهشهر، سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد را برگزار می‌کند

سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد با حضور 5 تیم خارجی و 15 تیم داخلی، چهاردهم تا شانزدهم بهمن ماه در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می‎‌شود.

کد خبر : 36820

تاریخ انتشار : 17/10/1394 - 07:18


بهشهر، سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد را برگزار می‌کند

به گزارش خبرنگار خط امید، شهرام جعفری در جلسه هماهنگی سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی جام شهید هاشمی نژاد، از برگزاری این مسابقه در 14 بهمن ماه سال جاری خبر داد و اظهار کرد: دعوت نامه، برای پنج کشور همسایه جهت شرکت در مسابقات ارسال شده که کشورهای ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، داغستان و گرجستان برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند.

 

وی عنوان کرد: حضور تیم‌های متعدد خارجی و استقبال فراوان استان‌های کشور از این جام، بیانگر اهمیت و کیفیت بالای این مسابقات است که باید تلاش شود با فراهم کردن شرایط لازم، این مسابقات جایی در فهرست فدراسیون جهانی کشتی پیدا کند.

 

جعفری در خصوص سابقه این جام افزود: جام شهید هاشمی نژاد سیزده دوره سابقه دارد و هفت سال هست که بصورت بین المللی و بهتر از سال‌های قبل برگزار می‌شود، با توجه به اینکه در سطح استان جام‌های دیگری چون ناطق نوری ، امامعلی حبیبی و موحد و شهید شیرودی وجود داشت که با وجود حمایت‌ها 2 سال هم دوام نیاوردند.

 

رییس هیات کشتی شهرستان بهشهر وی با بیان اینکه جام شهید هاشمی نژاد از فنی‌ترین جام‌های استان مازندران است خاطرنشان کرد: هزینه تقریبی این جام 208 میلیون ريال برآورد شده و جوایز نفرات اول تا سوم به ترتیب 800، 500 و 400 دلار در نظر گرفته شده است.

 

به گزارش خط امید، سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد با حضور 5 تیم خارجی و 15 تیم داخلی، چهاردهم تا شانزدهم بهمن ماه در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می‎‌شود.

خبرنگار : نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر، سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد را برگزار می‌کند

بهشهر، سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد را برگزار می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر