صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان:

باور نمی کردیم حزب ندا اینگونه، جا بیافتد / هرجا که صلاح است نظر اصلاح‌طلبی را می‌پذیریم

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: بنده به عنوان یکی از کسانی که در حزب ندای ایرانیان دارای نفوذ است اعلام می کنم هرجا که صلاح است نظر اصلاح‌طلبی را می‌پذیریم.

کد خبر : 36817

تاریخ انتشار : 15/10/1394 - 23:46


باور نمی کردیم حزب ندا اینگونه، جا بیافتد / هرجا که صلاح است نظر اصلاح‌طلبی را می‌پذیریم

به گزارش خبرنگار خط امید، سید محمد صادق خرازی عصر امروز(سه شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه شرق مازندران با موضوع نقش انتخابات و توسعه که در شهرستان بهشهر برگزار شد اظهار کرد:ایران یکی از مهمترین مقاطع سیاسی خود را قرار طی می‌کند،اطراف ما دولت‌ها قدرت‌های مختلفی وجود دارند که یکی پس از دیگری در حال سقوط هستند که مهم‌ترین علت آن مداشتن پشتوانه مردم است.

 

وی افزود: در جامعه ای که سخن از پیشرفت و توسعه و تجلی رای مردم، عدالت، و پیشرفت است، توسعه اقتصادی بدون توسعه توسعه سیاسی و توسعه سیاسی بدون فعالیت رسانه‌ها، احزاب و گروه‌های فکری فعال در جامعه فعال امکان پذیر نیست.

 

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه ما قدرت برتر منطقه هستیم خاطرنشان کرد: پیروزی ما در برجام موجب حسادت و کینه کشورهای منطقه شد و نتیجه این حسادت، شهادت شیخ نمر، شیخ سعید و آرمان‌خواهی شد که خواسته‌های مردم را به صورت صلح‌آمیز مطرح می کرد.

 

خرازی با اشاره اعتراضات مردم ایران به اعدام شیخ نمر گفت: بخشی از اتفاقی که در ایران افتاد کار درستی نبود اما، بخشی دیگر از آن توسط دست هایی بود که در ریاض تصمیم‌گیری می کرد و در تهران اجرا می کرد و دیدیم که عربستان به راحتی با پول یک حادثه را خلق کرد.

 

وی تصریح کرد: قطع رابطه عربستان و کشورهایی مانند لیبی، جیبوتی و ... که باید با ذره بین در نقشه پیدا کنیم یک عملیات روانی است چون عربستان نیاز به لشکرکشی دارد، آنها اصلا نقشی در پیشرفت و موقعیت استراتژیک ایران ندارند و با قطع رابطه با آن‌ها هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

 

سید محمد صادق خرازی با بیان اینکه انتخابات مجلس را اکثریت عقلا تشکیل می‌دهند گفت: مجلس آینده مجلسی است که اکثریت آن را عقلا تشکیل می‌دهند و مجلس باید وکیل المله باشد نه وکیل الدوله و اگر غیر ازاین باشد خیانت به آرمان‌های مردم است.

 

رئیس حزب ندای ایرانیان در خصوص حزب تازه تاسیس خود گفت: ما در آغاز جنبش اجتماعی خودمان، گام های محسوس اما مهمی داریم، حزب ندای ایرانیان یک حزب نوپااست و باور نمی کردیم که اینگونه جهانگیر، و در صحنه سیاسی کشور جا بیافتد، ولی توانست اعتماد بسیاری از جوان‌ها و سیاسیون را به خود جلب کند.

 

مشاور ارشد دولت اصلاحات در خصوص کاندیداهای مورد نظر حزب ندا گفت: ما خیلی جاها ائتلاف کردیم و در برخی جاها هم ائتلاف نمی کنیم چرا که می‌خواهیم در همه حوزه‌ها  نماینده داشته باشیم اما در حال رایزنی و مذاکره و دقت هستیم و بنده به عنوان یکی از کسانی که در حزب ندای ایرانیان دارای نفوذ است اعلام می کنم هرجا که صلاح است نظر اصلاح‌طلبی را خواهیم پذیرفت.

 

سفیر اسبق ایران در فرانسه خاطرنشان کرد: دولتی که سر کار آمده با جهانی از بحران‌ها روبرو است، روزی بود که هر روز یک قطعنامه پیش روی ما بود اما الان هر روز با یک موقعیت جدید روبرو هستیم.

 

خرازی با بیان اینکه انتقاد پذیری دولت تدبیر و امید باید بیشتر باشد تصریح کرد: دولت باید نسبت به آزادی زندانیان و حقوق مدنی جامعه، پیرسالاری ،که تهدیدی برای امنیت کشور است، و حضور جوانان در عرصه خدمت جدی‌تر باشد، چرا جوان گرایی در این دولت کم است؟ خوب وزیر هفتاد ساله دولت جایش را به یک جوان بدهد.

 

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در پایان گفت: ما در کشوری زندگی می کنیم امنیت دارد،وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی که زمانی به آنها بی مهری هم شد ستون فقرات امنیتی این جامعه هستند که این امنیت به برکت همین‌ها است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : باور نمی کردیم حزب ندا اینگونه، جا بیافتد / هرجا که صلاح است نظر اصلاح‌طلبی را می‌پذیریم

باور نمی کردیم حزب ندا اینگونه، جا بیافتد / هرجا که صلاح است نظر اصلاح‌طلبی را می‌پذیریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر