صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

یقینا نیت گذشتگان خیر بوده، امایک فرد کم‌سواد هم، آنجا مسکن مهر نمی‌سازد

فرماندار بهشهر گفت: یقینا نیت گذشتگان خیر بوده، امایک فرد کم سواد هم نمی‌رود در آنجا که 6ماه از سال زمینش در آب هست مسکن مهر بسازد.

کد خبر : 36816

تاریخ انتشار : 15/10/1394 - 19:30


یقینا نیت گذشتگان خیر بوده، امایک فرد کم‌سواد هم، آنجا مسکن مهر نمی‌سازد

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در جلسه شورای مسکن شهرستان بهشهر که با حضور مسئولین و پیمانکاران پروژه های مسکن مهر شهرستان برگزار شد ضمن محکومیت جنایت عربستان در اعدام و به شهادت رساندن شیخ نمر گفت: مسکن مهر خوب یا بد اجرا شد، ما دایه دار این ارثیه هستیم و علاج این بیمار نیز به ما سپرده شد اگرخیلی مته به خشخاش بگذاریم شاید کار پیش نرود.

 

وی با بیان اینکه اغلب پروژه‌ها به گونه‌ای است که نمی‌شود در آنجا زندگی کرد ادامه داد: یقینا نیت گذشتگان خیر بوده، امایک فرد کم سواد هم نمی‌رود در آنجا که 6ماه از سال زمینش در آب هست مسکن مهر بسازد، اگر هزینه انتقال زیرساخت‌هایی مانند آب و برق و فاضلاب و ... به مسکن مهر امام(ره) را حساب کنیم، از هزینه احداث این پروژه در بهشهر یا محلی نزدیکتر به شهر هم بیشتر می‌شود.

 

فرماندار بهشهر به لزوم اجرای طرح فاضلاب در پروژه امام خمینی(ره) اشاره و تصریح کرد: پیمانکاران پروژه مسکن مهر ممکن است سود نکنند حتی ضرر هم داشته باشند اما باید ارگان‌های مرتبط و پیمانکاران به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم تا این پروژه‌ها به اتمام برسد و مردم بتوانند از این منازل استفاده کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : یقینا نیت گذشتگان خیر بوده، امایک فرد کم‌سواد هم، آنجا مسکن مهر نمی‌سازد

یقینا نیت گذشتگان خیر بوده، امایک فرد کم‌سواد هم، آنجا مسکن مهر نمی‌سازد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر