صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران:

ایجاد شبهه در جایگاه رهبری فتنه‌ جدید است

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه دشمن کلید فتنه جدید را در دست دارد، گفت: ایجاد شبهه در جایگاه رهبری انقلاب از مهم‌ترین فتنه‌های جدید است.

کد خبر : 36812

تاریخ انتشار : 14/10/1394 - 19:22


ایجاد شبهه در جایگاه رهبری فتنه‌ جدید است

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام یدالله غلامی عصر امروز در محفل انس و مودت بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه ناحیه آمل، اظهار کرد: دشمنان اسلام امروزه با روش‌های جدید و نوین به فکر ضربه شدن و تخریب هستند.

وی افزود: مردم ایران اسفند امسال دو آزمون بزرگ انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را پیش‌رو دارند که امروزه اجانب و دشمنان برنامه‌های زیادی برای آن در سر دارند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمنان این روزها به فکر نفوذ هستند و این هدف مهم را در دستور کار دارند، ادامه داد: دشمن به دنبال زدن عقبه دینی انقلاب اسلامی است.

*همسویی با نظام سلطه از اهداف نفوذ دشمن

غلامی با اشاره به اینکه داعشی‌های تکفیری به دنبال انسان‌کشی و نسل‌کشی عظیم هستند، گفت: دشمن این روزها با نفوذ به دنبال از بین بردن عقبه فکری و دینی نظام جمهوری اسلامی است تا عقبه اقتداربخشی انقلاب که همان حضور مردم و نقش‌آفرینی آنها است را از بین ببرد.

وی با اشاره به شهادت مظلومانه آیت‌الله النمر، جوانان، نوجوانان و مردمی که در کشورهای مختلف به شهادت می‌رسند، تصریح کرد: اگر امروزه مردم همیشه در صحنه هستند، در راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس حضور پر شور دارند به واسطه عقبه اقتداربخشی نظام است ولی امروزه دشمنان با فشارهای اقتصادی، تحریم و جنگ نرم به دنبال از بین بردن آن هستند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه آمریکا بعد از 30 سال برای رفع نیاز خود دست به مذاکره با ایران زد، گفت: بر پا کردن سفره هفت سین در روز نخست عید در آمریکا و ارسال پیام تبریک فارسی نوروز توسط اوباما از حربه‌های جدیدشان تلقی می‌شود.

غلامی با اعلام اینکه آمریکا به واسطه ایران در جنوب لبنان، یمن و غزه گرفتار شده است، ادامه داد: جبهه مقاومت نیز بر ناکامی آمریکا افزوده است البته آمریکا در مذاکرات به دنبال حل مسئله نیست بلکه به دنبال آن است تا به مردم ایران و مسئولانش القا کند که انرژی هسته‌ای حق مسلم نیست، در دانش هسته‌ای ناموفق بوده و باید از مقاومت دست برداریم.

وی با اشاره به اینکه ایران باعث شد تا پس از چهار دهه ابرقدرتی آمریکا زیر سئوال برود، افزود: با توجه به اینکه استکبارگران همه دارایی خود را برای تغییر جمهوری اسلامی به کار گرفتند ولی نتوانستند بعد از چهار سال بشار اسد از حامیان مقاومت را تغییر بدهند.

*مقاومت یمن؛ استخوانی در گلوی استکبار

غلامی خاطرنشان کرد: امروزه مقاومت یمن به استخوان محکمی در گلوی استکبار و ابرقدرت‌ها تبدیل شده است هر چند دیگر امریکا کدخدا نبوده و تنها برای بازسازی خود در منطقه حرف به زبان می‌آورد.

وی بیان کرد: همه برکات و دستاوردهای ایران اسلامی از برکات گفتمان مقاومت است که با پرچم‌داری امام امت و همراهی مردم به همراه دفاع از ولایت فقیه شکل گرفت.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تغییر آرام در نظام ولایی از دیگر اهداف نفوذ دشمنان است، تصریح کرد: آنها می‌خواهند ولایت را به آرامی از کار بیاندازند به همین دلیل دست به ایجاد شبهه در جایگاه رهبری انقلاب زدند که از مهم‌ترین فتنه‌های جدید است.

این مسئول با تاکید بر اینکه به میان آوردن شورای رهبری کلید یک فتنه دیگر است، گفت: فتنه 88 از انتخابات سال 1384 کلید خورده است ولی در سال 88 به مدت هشت ماه کشور توسط افرادی به آتش کشیده شد.

غلامی با اعلام اینکه هم‌اکنون دشمن کلید فتنه جدید را در دست دارد، ادامه داد: آنها به دنبال تغییر آرام نظام ولایی هستند و این بار می‌خواهند شورای رهبری را به زبان‌ها بیاندازند تا آرام آرام رهبری را تغییر داده و دست به ایجاد فرهنگ لیبرال بزنند.

وی دین اسلام را بر گرفته از نهضت عاشورا دانست و گفت: همه باید دست به حفظ و حراست از نظام جمهوری اسلامی و ولایت بپردازیم زیرا دشمن می‌خواهد با فشار اقتصادی و اعتقادی مردم را از انقلاب ناامید کند.

*دشمنان، دین قابل انعطاف با هر شرایط می‌خواهند

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: آنها می‌خواهند دینی را رواج دهند که به آدم‌کشی و نسل‌کشی مردم مظلوم کاری نداشته و به اعدام آیت‌الله النمر واکنش نشان ندهد.

این مسئول با اشاره به هدف دیگر دشمنان با ایجاد نفوذ در کشور به تحجر اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان می‌خواهند دین قابل انعطاف با هر شرایط شکل گیرد و با دامن زدن به اختلاف فرق اسلامی، ایجاد سازش با هر کس و ناکس را شامل شوند.

غلامی با اعلام اینکه ایران روی میز مذاکرات بر سر آرمان‌ها بحث دارد وگرنه هدف مذاکره‌اش بر سر سانتریفیوژها نیست، افزود: دشمنان در نفوذ جدید به دنبال مهار تاثیرگذاری انقلاب و جلوگیری از الگو شدن آن هستند زیرا انقلاب اسلامی امروزه در دنیا اثرگذار است و آنها اعتقاد دارند ایران کشور پر قدرتی است که در چند دولت منطقه نفوذ دارد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه باید با هوشیاری و تبعیت از ولایت فقیه ادامه‌دهندگان راه امام امت و شهدا باشیم، ادامه داد: امام راحل فرمودند که جمهوری اسلامی ثمره مجاهدت مجاهدان در طول تاریخ است و در دست مردم یک امانت بزرگ تلقی شده که حفظ آن از نماز واجب‌تر است.

*عمل بهنگام مهم‌ترین نیاز در مقابله با دشمنان

این مسئول با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در آذرماه سال 88 در اوج فتنه فتنه‌گران، بیان کرد: معظم‌له فرمودند که امروزه پاسداری از انقلاب با ایمان، تقوا و عمل به هنگام است.

غلامی با اشاره به اینکه در عمل بهنگام نباید افراط و تفریط داشته باشیم، خاطرنشان کرد: در مسیر ولایت و حفظ نظام نباید دیر حرکت کرد بلکه باید همیشه به موقع در میدان بود.

وی گفت: بصیرت دشمن‌شناسی می‌آورد و حاشیه‌ها را کم می‌کند پس باید در شرایط کنونی جامعه با بصیرت و آگاهی گام برداشته و بهنگام وارد میدان شویم.


منبع : فارس

 

  

مطالب مرتبط با : ایجاد شبهه در جایگاه رهبری فتنه‌ جدید است
دیدگاه شما در مورد : ایجاد شبهه در جایگاه رهبری فتنه‌ جدید است

ایجاد شبهه در جایگاه رهبری فتنه‌ جدید است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر