صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان تبلیغات بهشهر:

اعدام شیخ نمر پایه‌های سلطنت آل سعود را لرزاند

رئیس سازمان تبلیغات بهشهرگفت: یقینا اعدام شیخ نمر پایه‌های سلطنت آل سعود را لرزاند و نابودی آن‌ها را رقم می‌زند.

کد خبر : 36806

تاریخ انتشار : 14/10/1394 - 14:00


اعدام شیخ نمر پایه‌های سلطنت آل سعود را لرزاند

حجت‌الاسلام سیدمحمد بابائی در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص اعدام شیخ نمر گفت: آل سعود و حکومت وهابی عربستان به عنوان خواستگاه اصلی تولید خشونت وتروریسم در منطقه و سطح بین المللی ، اعتراضات شیخ نمر به اعمال سیاست‌‎های تبعیض‌آمیز طائفه‌ای سازمان یافته که خواسته به حق مردم همه مردم عربستان در برخورداری از حقوق اجتماعی بود، را اعمالی تروریستی خواند و نمر را به عنوان یک تروریست اعدام کرد.

 

وی افزود: شیخ نمر برای حمایت از حقوق مشروع و پایمال شده شیعیان با حکم اعدام روبرو شد و وقتی حکم اعدام خودش را شنید به طرفداران خود ومحبان اهل بیت(ع) در اقصی نقاط جهان مژده پیروزی داد و خداوند را به خاطر سرنوشتی که برایش مقدر کرده است شکر کرد.

 

رئیس سازمان تبلیغات بهشهر علت شهادت شیخ نمر را هراس عربستان از رهبران شیعیان جهان است اعلام و خاطرنشان کرد: انحراف افکار جهانیان از جنایات عربستان در یمن و سوریه وعراق از اهداف آل سعود است چرا که عربستان مزدور صهیونیسم و آمریکااست و داعش هم ولد نامشروع آل سعود است که امروز به نام اسلام به مسلمین بدترین ظلم‌ها را روا می‌دارد.


 بابایی تصریح کرد: یقینا اعدام شیخ نمر پایه‌های سلطنت آل سعود را لرزاند و نابودی آن‌ها را رقم می‌زند، با اعدام شیخ نمر بیداری شیعه وسنی در عربستان رقم می خورد که نهضت مبارزه را به همراه دارد.

 

وی پیام خون شهید شیخ نمر هم به مجاهدان راه حق را ادامه مبارزه تا پیروزی کامل دانست و افزود: آزادی حرمین شریفین نیاز به خون دارد و هر خون به ناحق ریخته‌ای باعث ادامه مبارزه تا تحقق پیروزی کامل است، با این جنایت عربستان، فرصتی پیش آمد که دنیای اسلام علیه وهابیت ملعون متحد شوند و نقشه وهابیت و سلاطین آل سعود را نقش بر آب کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اعدام شیخ نمر پایه‌های سلطنت آل سعود را لرزاند

اعدام شیخ نمر پایه‌های سلطنت آل سعود را لرزاند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر