صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست مدیریت تنظیم بازار جهاد کشاورزی مازندران:

امسال هیچ مشکلی در ذخیره و تأمین مرکبات شب عید نداریم

تا کنون، 24 استان کشور با مراجعه به مازندران، با توجه به سهمیه بندی هر استان، در راستای خرید و ذخیره سازی مرکبات اقدام و قراردادهای لازم نیز نوشته شده است.

کد خبر : 36719

تاریخ انتشار : 14/10/1394 - 11:01


امسال هیچ مشکلی در ذخیره و تأمین مرکبات شب عید نداریم

به گزارش خط امید بهشهر، حسین نگهدار اظهار کرد: امسال، هیچ مشکلی در تأمین و ذخیره‌سازی مرکبات شب عید نداریم.

وی افزود: از 45 هزار تن برآورد مصرف مرکبات در ایام نوروز در کشور، 30 هزار تن سهمیه ذخیره مرکیات در مازندران اعلام شد.

سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران بیان کرد: تاکنون، 24 استان کشور با مراجعه به مازندران، با توجه به سهمیه بندی هر استان، در راستای خرید و ذخیره سازی مرکبات اقدام و قراردادهای لازم نیز نوشته شده است.

نگهدار تصریح کرد: با توجه به سیاست های اجرایی وزارت کشاورزی مقرر شد تا پس از عقد قرارداد خرید و ذخیره سازی میان طرف خریدار و فروشنده، طرف فروشنده باید تا تاریخ 30 دی ماه سال جاری نسبت به حمل و تحویل مرکبات به استان مقصد اقدام کند.

وی متذکر شد: خوشبختانه در سال جاری، علاوه بر فراوانی تولید و توسعه صادرات، نزدیک به 300 هزار تن مرکبات نیز از سوی باغداران و سورتینگ داران در انبارهای استان ذخیره سازی شده است، لذا از نظر ذخیره سازی مرکبات برای شب عید، هیچ مشکلی در استان نداریم.

سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پایان در خصوص قیمت خرید و فروش پرتقال در بازار حال حاضر استان، پاسخ داد: میانگین قیمت خرید روی درخت پرتقال یک هزار و 100 تا یک هزار و 500 تومان، قیمت در میادین میوه و تره بار یک هزار و 500 تا یک هزار و 800 تومان و قیمت در کف بازار . خرده فروشی از 2 هزار تا 2 هزار و 500 تومان است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : امسال هیچ مشکلی در ذخیره و تأمین مرکبات شب عید نداریم

امسال هیچ مشکلی در ذخیره و تأمین مرکبات شب عید نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر