صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیام مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در مازندران:

عربستان به کانون فرقه گرایی و خشونت تبدیل شده است

نماینده ولی‌فقیه و استاندار مازندران در پیامی مشترک اعلام کردند: متأسفانه امروز عربستان به کانون فرقه‌گرایی، ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و کشوری برای حمایت از ترور و خشونت شده است.

کد خبر : 36711

تاریخ انتشار : 13/10/1394 - 19:11


عربستان به کانون فرقه گرایی و خشونت تبدیل شده است

به گزارش خط امید بهشهر، در پی شهادت  شیخ نمر باقرالنمر به دست حکومت جائر سعودی، پیام تسلیتی از سوی آیت‌الله طبرسی نماینده ولی‌فقیه در استان و ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران منتشر شد.

در این پیام آمده است: خبر اعدام عالم شیعه حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ نمر باقر النمر همراه با جمعی از یاران و همراهانش  توسط آل سعود موجب تأثر و تألم شدید شد. متأسفانه امروز عربستان به کانون فرقه‌گرایی و ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و کشوری برای  حمایت از ترور و خشونت و تجاوز به همسایگان بی‌دفاع تبدیل‌شده است.

این‌جانبان با محکوم کردن اقدام شنیع و غیرانسانی حکومت سعودی در اعدام عالم مؤمن و مظلوم، شیخ نمر باقر النمر، این ضایعه اسفناک را به پیشگاه مقدس صاحب‌الاعصرو الزمان (ع) مقام معظم رهبری، حوزه‌های علمیه به‌ویژه ً شیعیان و علمای عربستان تسلیت عرض کرده و رحمت و مغفرت الهی را برای آْن شهیدان راه مبارزه و آزادگی و صبر جمیل و اجر جزیل را برای بازماندگان مسئلت  می نمائیم.

رجا واثق داریم خون به‌ناحق ریخته این عالم مجاهد و شهیدان مظلوم و مردم بی‌دفاع یمن گریبان دولت جنایتکار آل سعود را خواهد گرفت و بساط ظلم و تباهی را بر خواهد چید.


منبع : ایلنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : عربستان به کانون فرقه گرایی و خشونت تبدیل شده است

عربستان به کانون فرقه گرایی و خشونت تبدیل شده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر