صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رئیس هیأت بازرسی ستاد انتخابات مازندران: مهیاسازی زیرساخت های فناوری اطلاعات استان مازندران برای برگزاری انتخابات

انتخابات یکی از نشانه های تبلور روح وحدت و انسجام ملی در آحاد مردم جامعه است.

کد خبر : 36710

تاریخ انتشار : 13/10/1394 - 19:08


رئیس هیأت بازرسی ستاد انتخابات مازندران: مهیاسازی زیرساخت های فناوری اطلاعات استان مازندران برای برگزاری انتخابات

به گزارش خط امید بهشهر، حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و رئیس هیأت بازرسی ستاد انتخابات استان مازندران ضمن بیان این مطلب که فرآیند پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شوراس اسلامی با شور و نشاط عمومی در سطح استان آغاز شده است گفت: انتخابات یکی از نشانه های تبلور روح وحدت و انسجام ملی در آحاد مردم جامعه است و به نوعی تجلی نقش مردم در اداره امور جامعه و مقبولیت عمومی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد. عضو ستاد انتخابات استان از مهیا شدن زیرساخت های استان مازندران در برگزاری انتخابات با شکوه خبر داد و گفت: با احصاء وضعیت موجود از ابعاد کمی و کیفی زیرساختهای انتخابات رایانه ای در استان و ارائه گزارش مبسوط به ستاد انتخابات استان و کشور ، تلاش و پیگیری جهت رفع مشکلات موجود با همکاری شرکت مخابرات آغاز شد که تا کنون اشکالات ارتباطی تعدادی از بخشداریهای استان و همچنین برقراری ارتباط بخشداری های تازه تاسیس غرب استان به شبکه استانداری، فرمانداریها و بخشداریهای تابعه محقق شد. 
حسن خیریانپور با اشاره به افزایش پهنای باند استانداری افزود: پهنای باند فرمانداری سوادکوه شمالی به 1m و بخشداریهای رودپی شمالی – رودپی جنوبی – سردشت – کلارآباد – تالارپی – زیراب- دابودشت – سرخرود – دودانگه – نارنجستان و گیلخواران به 512 k افزایش یافت و اقدامات اولیه در این خصوص در سایر فرمانداریها و بخشداریهای تابعه انجام و در حال تحقق صد در صدی است. 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران برگزاری دوره های متعدد آموزشی و اجرای انتخابات آزمایشی با شرکت کلیه مسئولان فناوری در استانداری ، فرمانداریها ، بخشداریها و واحدهای تابعه برای آمادگی جهت ورود به عرصه انتخابات را از اقدامات قابل موثر در برگزاری مطلوب انتخابات برشمرد و گفت:  طی بازدیدهای مکرر ، وضعیت فرمانداریها و بخشداریهای استان از نظر میزان برخورداری از تجهیزات و امکانات رایانه ای رصد گردید و دستورات لازم جهت پیگیری تمامی موارد صادر شده است. 
حسن خیریانپور افزود: هم اکنون سیستم جامع سامانه انتخابات در استان راه اندازی و فرآیندهای 25 گانه انتخابات از طریق این سامانه رصد و پیگیری و اقدام می شود و پشتیبانی از سامانه جامع انتخابات در فرمانداریها و بخشداریهای استان مازندران از طریق دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت استانداری انجام می گیرد . 
وی تصریح کرد: تمامی دستگاه های کارت خوان از وزارت کشور تحویل گرفته شد و بین فرمانداریها و بخشداریهای تابعه استان توزیع گردید. 

  

دیدگاه شما در مورد : رئیس هیأت بازرسی ستاد انتخابات مازندران: مهیاسازی زیرساخت های فناوری اطلاعات استان مازندران برای برگزاری انتخابات

رئیس هیأت بازرسی ستاد انتخابات مازندران: مهیاسازی زیرساخت های فناوری اطلاعات استان مازندران برای برگزاری انتخابات

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر