صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقاء سرمایه های اجتماعی می شود

مسئولیت حفاظت و صیانت از رای مردم که حق الناس است بر عهده همه ماست .

کد خبر : 36660

تاریخ انتشار : 13/10/1394 - 11:42


مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقاء سرمایه های اجتماعی می شود

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران به برگزاری دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند اشاره کرد و گفت : مازندران در تمامی انتخابات در زمینه مشارکت سرآمد کشور بوده است و امیدواریم این بار نیز در عرصه مشارکت حداکثری پیشتاز باشد .
استاندار مازندران سلامت و امنیت انتخابات را دو اصل مهم و اساسی خواند  و گفت: نیروی انتظامی در سلامت و امنیت انتخابات نقش مهمی دارد  و همه باید تلاش کنیم تا فضای سالم برای رقابت جدی داوطلبان انتخابات فراهم شود .
وی ادامه داد : در سایه تلاش و مجاهدت همه نیروهای امنیتی و انتظامی مازندران از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است و مردم به عنوان چشمان بینا و بصیر در ایجاد و تداوم این امنیت نقشی مهم دارند
استاندار مازندران بر حفظ و ارتقاء سرمایه های اجتمایی تاکید کرد و گفت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقاء سرمایه های اجتماعی می شود. 
مقام عالی دولت در استان بر بررسی و شناسایی تهدیدات در حوزه های سیاسی ، امنیتی و مدیریتی تاکید کرد و گفت : امروز همدلی ، هماهنگی و انسجام رمز موفقیت در استان است و در سایه همین همدلی و همزبانی در دو سال گذشته فعالیت های چشمگیر و بسیار خوبی در نیروی انتظامی مازندران صورت گرفته است. 
وی پاکسازی مناطق آلوده، ارتقاء ضریب امنیتی و کاهش جرائم، مقابله با اراذل و اوباش ، بهسازی کلانتری ها در قالب طرح مکنا و اجرای طرح ساماندهی دریا و کاهش غریق را از جمله فعالیتها و اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی مازندران ذکر کرد و گفت : مسئولیت حفاظت و امنیت انتخابات با نیروی انتظامی است و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و مدیریت شایسته بتواند همچون گذشته در انجام ماموریت ها موفق باشد. 
فلاح در پایان تصریح نمود: امیدوارم با همکاری همه دستگاه ها و متولیان، شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، با نشاط، سالم و با حضور حداکثری مردم باشیم. 
در این نشست سردار جعفری نسب، فرماندهی انتظامی مازندران گزارشی در مورد برنامه، اقدامات و فعالیت های نیروی انتظامی مازندران ارائه نمود و گفت: الحمدلله با پشتیبانی های مدیریت ارشد استان و تدابیر نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی امروز مردم مازندران امنیت را حس می کنند .
وی تاکید کرد : انشاءالله امنیت مثال زدنی را در حوزه انتخابات ایجاد خواهیم کرد.
در این مراسم از فرماندهان و مسئولان موفق ناحیه انتظامی مازندران با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقاء سرمایه های اجتماعی می شود

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب ارتقاء سرمایه های اجتماعی می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر