صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر مطرح کرد

هراس استکبار از قدرت بین‎المللی اسلام است/ملت ایران چشم امید به رهبری دارد

امام جمعه بهشهر گفت: امروز استکبار جهانی می‌هراسد که اسلام یک قدرت بین‌المللی پیدا کند، اما در نقطه مقابل آن امام راحل (ره) فرمودند:تمام مقصد ما اسلام است.

کد خبر : 36604

تاریخ انتشار : 12/10/1394 - 09:57


هراس استکبار از قدرت بین‎المللی اسلام است/ملت ایران چشم امید به رهبری دارد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‎های این‎هفته نماز جمعه بهشهر، با بیان اینکه اساس نظام الهی، جهاد و نظامی که در تاریخ معاصر ایران شکل گرفته مرهون زحمات امام راحل (ره) و نایب ایشان مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای اصلاح دین و دنیای مردم و زندگی آبرومندانه مردم زیر چتر عدالت شکل گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه اختلاف پدیده زشتی است که اگر در یک جامعه، محیط کاری یا خانواده مشاهده شود، نشان از نفوذ شیطان دارد، افزود: اختلاف‌انداز گاهی در غالب نصیحت و گاهی در غالب فتنه می‌آید، لذا اهمیت بصیرت و تمیز و تشخیص بین حق و باطل در این موارد بسیار اهمیت دارد.

امام جمعه بهشهر با اشاره به جریان فتنه، تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی و کم‌رنگ کردن موضوع ولایت‎فقیه، گفت: اما مردم ما در حرکتی خودجوش و با بصیرت مثال‎زدنی در 9 دی و چند روز پس از جریان فتنه 88، با اقتدار برای اعلام حمایت و تبعیت از مقتدای خود به میدان آمدند و فریاد زدند ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.

جباری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع هسته‌ای ایران و مذاکرات ایران با 1+5، اظهار کرد: هر چند که مقام معظم رهبری اعلام کرده بودند که به مذاکرات خوش‌بین نیستم اما از تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران حمایت کرد، و آنها نیز با اقتدار در مجامع مختلف حضور یافته و پای حقوق ملت ایستادند.

وی ادامه داد: امروز به مردم آمریکا خطاب می‌کنیم که شما باید در داخل کشورتان علیه سران نادان خود که پایبند به مقررات نیستند قیام کنید، در غیر این‎صورت مردم ما جواب دندان‌شکنی به آمریکا می‌دهند.

امام جمعه بهشهر بیان کرد: در جریان فتنه 88 فتنه‌گران، جاهلان و مزدوران شعارهایی با عنوان استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی سر می‌دادند که هدف آنها حذف اسلام بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر با بیان اینکه تمام نظریه‌ها و تئوری‌ها به مبارزه با اسلام و در یک کلام به اسلام‌ستیزی برمی‎گردد، ادامه داد: امروز استکبار جهانی می‌هراسد که اسلام یک قدرت بین‌المللی پیدا کند، اما در نقطه مقابل آن امام راحل (ره) فرمودند:تمام مقصد ما اسلام است.

جباری تصریح کرد: هدف استکبار این است که اسلام یا از بین برود یا به‌عنوان یک قدرت محدود و در یک منطقه‌ای محاصره و اسیر شود و یا گرفتار یک عده عواملی باشد تا آنها از اسلام سوءاستفاده کنند.

خطیب جمعه بهشهر با تأکید بر ضرورت آسیب‎شناسی دینی و بصیرت در تمیز حق و باطل، افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند: حق و باطل را در این فضای مسموم و غبارآلود نمی‌توان از هم تشخیص داد، باید آسیب‌شناسی کنید که آنها چه شعارهایی را سر می‌دهند و می‌خواهند چه کارهایی را بکنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه برخی‎ها می‎گویند فتنه دیگری در راه است، گفت: مردم ما بصیرت دارند و حماسه 9 دی نشان داد که ملت چشم امید به رهبری دارد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : هراس استکبار از قدرت بین‎المللی اسلام است/ملت ایران چشم امید به رهبری دارد

هراس استکبار از قدرت بین‎المللی اسلام است/ملت ایران چشم امید به رهبری دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر