صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاد دانشگاه:

مسئله شورای رهبری رمز فتنه‌گران جدید است

یک استاد دانشگاه و تحلیل‌گر مسائل سیاسی گفت: مسئله شورای رهبری کلیدواژه و رمز فتنه‌گران جدید است.

کد خبر : 36602

تاریخ انتشار : 12/10/1394 - 09:28


مسئله شورای رهبری رمز فتنه‌گران جدید است

به گزارش خط امید بهشهر، سیدعلی سلیلی به‌عنوان سخنران پیش از خطبه این‌هفته نماز جمعه بهشهر، با اشاره به حماسه 9 دی، اظهار کرد: اگر عنایت امام زمان (عج) و مدیریت رهبر فرزانه انقلاب همچنین بصیرت ملت انقلابی ایران برای خاموش کردن فتنه تمام‎عیار سال 88 نبود، اکنون مشکلات زیادی داشتیم.

وی با بیان اینکه مسئله نفوذ یک موضوع فوق‌العاده راهبردی برای ما است، افزود: نفوذ به‌مراتب سخت‌تر از فتنه است و از این نظر ما دو گروه دشمن داریم؛ یکی طرفداران جبهه حق و دیگری طرفداران جبهه باطل.

این استاد دانشگاه با اشاره به سخن امام حسین (ع) که فرمودند «ما و بنی‌امیه در یک چیز مشکل داریم و آن مسئله جبهه حق و باطل است»، خاطرنشان کرد: در جنگ صفین گروهی به نام گروه خط اعتزال سیاسی بودند که می‌گفتند جنگ بس است، ما می‌خواهیم زنده بمانیم.

سلیلی ادامه داد: امام (ره) در صحیفه نور در مورد مهدی بازرگان نخستین نخست وزیر رئیس‌جمهور ایران، گفتند که بازرگان انسان متدین و نماز شب‌‌خوانی است، اما شرش از منافقان بدتر است.

این تحلیل‌گر مسائل سیاسی با بیان اینکه آمریکا در یک چیز با ما مشکل دارد و آن‌ هم اسلام ناب محمدی و فقه سیاسی است که تبلورش در ولایت‌فقیه است، اظهار کرد: مسئله شورای رهبری کلیدواژه و رمز فتنه‌گران جدید بوده که نیاز است تا همه آحاد جامعه در این زمینه بصیرت داشته و مراقب فتنه‎ها باشند.

وی در پایان گفت: ما ملتی هستیم که کلیدواژه‌های خاص خود را داریم، لذا «وحدت» کلیدواژه تعالی است و هیچ‌گاه نباید آن را فراموش کنیم.


منبع : فارس

 

  

مطالب مرتبط با : مسئله شورای رهبری رمز فتنه‌گران جدید است
دیدگاه شما در مورد : مسئله شورای رهبری رمز فتنه‌گران جدید است

مسئله شورای رهبری رمز فتنه‌گران جدید است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر