صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل روستایی مازندران اعلام کرد

احداث روستاهای پاک در استان مازندران

مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به اجرای دوره آموزشی طرح تفکیک زباله از مبدأ در روستاها، گفت: با اجرای این طرح می‌خواهد روستاهای پاک را در استان ایجاد کنیم.

کد خبر : 36597

تاریخ انتشار : 12/10/1394 - 09:49


احداث روستاهای پاک در استان مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، جان الله عبدی از اجرای برنامه آموزشی ویژه دهیاران در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ خبر داد و اظهار داشت: روستاهای مازندران در زمینه انباشت زباله مدیریت می‌شوند.

وی با اشاره به آموزش دهیاران مازندران در اجرای طرح تفکیک زباله از‌ مبدأ، گفت: توسعه و ایجاد‌ روستای پاک از برنامه‌های‌ اداره کل دفتر روستایی و امور شوراهای مازندران است.

عبدی با بیان اینکه روزانه بیش‌ از هزار تن زباله در‌ روستاهای مازندران تولید می‌شود، افزود: تفکیک زباله از مبدأ در اکثر روستاهای مازندران انجام می‌شود.

مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری‌ مازندران خاطرنشان‌کرد: آموزش دهیاران‌ برای جداسازی زباله‌های خشک‌ و تر در روستاها انجام شد.

وی به اجرای مانور در روستاهای استان با عنوان روستای پاک اشاره کرد و گفت: بیش‌از دو هزار و 900 روستا در مازندران وجود دارد که این طرح در آن روستاها اجرا می‌شود.

عبدی, محیط‌پاک در روستا را سبب جذب گردشگران و توسعه گردشگری روستایی عنوان‌کرد و با بیان اینکه برای رفع آلودگی‌ها در روستا تفکیک زباله انجام می،شود، افزود: مشارکت با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در رفع مشکلات ناشی از زباله ضرورت دارد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : احداث روستاهای پاک در استان مازندران

احداث روستاهای پاک در استان مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر