صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت‌الله معلمی:

عوامل دشمن می‌خواهند امام را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند/غیرت اسلامی‌ایرانی در 9 دی خروشان شد

آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: 9 دی از جمله روزهای تاریخی و نقطه عطف تاریخ انقلاب جمهوری اسلامی ایران است که با بروز غیرت دینی ملت ایران همراه بود.

کد خبر : 36539

تاریخ انتشار : 10/10/1394 - 19:05


عوامل دشمن می‌خواهند امام را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند/غیرت اسلامی‌ایرانی در 9 دی خروشان شد

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله علی معلمی با بیان اینکه 9 دی از جمله روزهای تاریخی و نقطه عطف تاریخ انقلاب جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: قبل از 9 دی با تحریک عوامل استکبار و فریب‌خورده‌های داخلی، آتش فتنه‌ای روشن شد و ارکان و اساس نظام اسلامی را هدف گرفته بود و از جمله شعارهای که فتنه‌گران سر داده بودند، علیه ولایت بود.

وی افزود: وقتی که عموم ملت ریشه و هدف فتنه‌گران را شناختند، خودجوش و یکپارچه به صحنه آمدند و چون سیلی خروشان بر آتش فتنه دشمن فرو ریختند و فتنه را ریشه‌کن و فتنه‌گران را رسوا کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: حضور مردم همچون روزهای جهانی قدس و روزهای 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، عظیم بود، بنابراین نباید این حماسه بزرگ را دست کم گرفت و آن را به فراموشی سپرد، همواره باید مورد توجه و مدنظر باشد که عوامل دشمن چگونه فریب خوردند و ممکن است در آینده نیز فریب بخورند و چگونه باید با فتنه عوامل دشمن مقابله کرد.

وی بیان کرد: نیاز به بصیرت‌افزایی و نیاز به بالا بردن سطح معرفت است که به‌حمدالله ملت بزرگ ایران از بصیرت و معرفت بالایی برخوردارند که اگر آگاهی ملت نبود، نظام آسیب دیده بود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: عوامل پیدایش 9 دی اعتقادات و باورهای دینی ملت بود، زمانی که مردم از عملکرد فتنه‌گران و شعارهای آنها اطلاع پیدا کردند، عواطف‌شان جریحه‌دار شد و غیرت‌شان به جوش آمد، 9 دی بروز غیرت دینی و سند استواری ملت در پای علم ولایت بود.

معلمی تصریح کرد: دشمن گاهی به‌صورت شیطان مخفی و گاهی به‌صورت شیطان انسی درصدد نفوذ است، عوامل دشمن درصدد نفوذ است یعنی، در درجه اول می‌خواهد باور آحاد جامعه را تغییر دهد و در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی نفوذ بکند، به شکلی که افراد را وادار به گرایش به خود بکند.

وی ادامه داد: دشمنان نمی‌خواهند جمهوری اسلامی فرو بریزد، می‌دانند که چنین چیزی را قادر نیستند حالا که به هدف‌شان نمی‌رسند هدف دوم خود را نفوذ قرار دادند تا در مراکز تصمیم‌گیری کشور افراد همسو داشته باشند و البته با بصیرتی که ملت دارند، این آرزو نیز تحقق نمی‌یابد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: مردم در هفتم اسفند ماه امسال روز تاریخی و حماسه‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که قطعا این دو مرکز هدف اصلی دشمن است اما بصیرت ملت، حضور در صحنه آنان و وفاداری به امام و شهدا مانعی محکم برای رسیدن دشمن به اهداف نفوذ خواهد بود.

معلمی در پایان گفت: با عظم و اراده برای ادامه راه امام می‌توان مقابل نفوذ ایستادگی کرد، عوامل دشمن می‌خواهند امام را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند اما امام در عمل و گفتار، شفافیت خود را به همگان نشان داد، بنابراین ملت بزرگ ایران می توانند با سرلوحه قرار دادن وصیت نامه امام، راه امام و شهدا را حفظ کنند و جلوی نفوذ دشمن را بگیرند.


منبع : بلاغ

 

  

مطالب مرتبط با : عوامل دشمن می‌خواهند امام را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند/غیرت اسلامی‌ایرانی در 9 دی خروشان شد
دیدگاه شما در مورد : عوامل دشمن می‌خواهند امام را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند/غیرت اسلامی‌ایرانی در 9 دی خروشان شد

عوامل دشمن می‌خواهند امام را تحریف کنند و وارونه جلوه دهند/غیرت اسلامی‌ایرانی در 9 دی خروشان شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر