صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه کربلا مازندران:

دشمن به دنبال جا‌به‌جایی عشق و نفرت در دل مردم است/ لزوم بهره‌مندی مردم از چشمه زلال معرفت نبوی و علوی

فرمانده سپاه کربلا بهره‌مندی از چشمه زلال معرفت نبوی و علوی را ضروری دانست و گفت: دشمن به دنبال جا‌به‌جایی عشق و نفرت در دل مردم است.

کد خبر : 36518

تاریخ انتشار : 09/10/1394 - 11:23


دشمن به دنبال جا‌به‌جایی عشق و نفرت در دل مردم است/ لزوم بهره‌مندی مردم از چشمه زلال معرفت نبوی و علوی

به گزارش خط امید بهشهر، محمدحسین بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به عدم فهم صحیح دشمنان از عمق ایمان حاصل از خون دل‌ها و زحمات علما در بین مردم، اظهار کرد: دشمنان با فهم نادرست نسبت به جداشدنی نبودن ایمان اکثر مردم نسبت به اسلام، درصدد تخریب آن در بین جامعه هستند.

وی افزود: حرکت دشمنان در دوران پسابرجام برای تغییر باورهای مردم و اثرگذاری بر ایمان آنان به منظور جابه‌جا کردن جای عشق و نفرت در دل مردم به واسطه کار ضد فرهنگی چند سال اخیرآنان است تا ارزش‌های نسل آینده ما از جنس غربی شود.

فرمانده سپاه کربلا مازندران حاصل این اقدامات دشمن را در حاکم کردن تفکرات انحرافی در جامعه، معرفی جریان ارزشی نبوی و علوی به عنوان یک جریان کهنه و کنار گذاشته شدن آن دانست و خاطرنشان کرد: با خودسازی، ایمان و بصیرت قوی، تلاش کنیم تا همه مردم از چشمه زلال معرفت علوی و نبوی بهره‌مند شوند. 

این مسئول با بیان 79 بار تکرار شدن کلمه «نفوذ» در ایام اخیر توسط رهبر انقلاب، اضافه کرد: معنی این تکرار، خطرناک بودن این جریان است که درصورت غفلت و عدم دقت ما ممکن است روزی این جریان را کاملاً مسلط بر مراکز تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری خود ببینیم.

وی در پایان با تأکید بر لزوم برخورد عالمانه با تمام جنبه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی نفوذ در کشور، بیان کرد: علی‌رغم دقت زیاد نیروهای ما در زمینه نفوذ امنیتی و اطلاعاتی، ممکن است در نفوذ فرهنگی دشمن بتواند کاری کند که نتوان به راحتی آن‌ها را رصد کرده و با آن‌ها مقابله کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دشمن به دنبال جا‌به‌جایی عشق و نفرت در دل مردم است/ لزوم بهره‌مندی مردم از چشمه زلال معرفت نبوی و علوی

دشمن به دنبال جا‌به‌جایی عشق و نفرت در دل مردم است/ لزوم بهره‌مندی مردم از چشمه زلال معرفت نبوی و علوی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر