صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی توسط کارآگاهان خبر داد.

کد خبر : 36517

تاریخ انتشار : 09/10/1394 - 11:22


کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران دستگیر شد

به گزارش خط امید بهشهر، سرهنگ احمدرضا رستمی،رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی توسط کارآگاهان خبر داد. 

 وی افزود: در پی ارجاع پرونده قضائی در خصوص شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی به نام «الف –ر» از دادستانی شهرستان نوشهر، موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. 

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات فنی و پلیسی دریافتند، متهم با تاسیس شرکت‌های جعلی تحت عنوان شرکت‌های سهامی خاص و همچنین تصرف اراضی ملی، زمین خواری و دریا خواری بیش از ۱۳۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری است. 

سرهنگ رستمی ادامه داد: ماموران پلیس با اقدامات فنی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی، سرانجام موفق شدند، مخفیگاه متهم را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی کنند. 

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را حین تردد در یکی از محورهای مواصلاتی استان تهران به همراه همدستش دستگیر کردند. 

رستمی افزود: در بازرسی از داخل خودروی متهم ۲۴ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۳۰ عدد سیم کارت ایرانسل، پنج عدد سیم کارت همراه اول و یک فقره چک ۸۰ میلیارد ریالی کشف شد. 

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در خاتمه گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران دستگیر شد

کلاهبردار ۱۳۰ میلیارد تومانی در مازندران دستگیر شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر