صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر شبکه بهداشت بهشهر خبر داد

تجهیز 8 مرکز بیتوته پزشک در مناطق محروم بهشهر

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهشهر از بازسازی و تجهیز هشت مرکز بیتوته پزشک در مناطق روستایی و محروم این شهرستان در سال‌ جاری خبر داد.

کد خبر : 36512

تاریخ انتشار : 09/10/1394 - 11:13


تجهیز 8 مرکز بیتوته پزشک در مناطق محروم بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر،  محمدتقی صالح‌طبری در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی پروژه احداث مرکز بهداشتی درمانی روستای «ارضت» اظهار کرد: در سال‌ جاری اقدامات خوبی برای تعمیر مراکز بهداشتی درمانی بهشهر انجام و بیش از 23 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه این تعمیرات در مساحت 10 هزار مترمربع انجام شده است، افزود: نگاه ما مختص مناطق شهری نبوده، به‎طوری که پنج مرکز بهداشتی درمانی در مراکز محروم هزارجریب بازسازی کامل شد و سیستم گرمایشی همه آنها به شوفاژ تغییر یافته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهشهر، بیان کرد: راه‎اندازی کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی امام رضا (ع) که به نام طوبی نیز معروف است، از اقدامات خوبی بوده که در این شهرستان مورد توجه قرار گرفته است.

صالح‎طبری با اشاره به اقدامات خوبی که با کمک خیران، شوراها و دهیاری‌ها برای تعمیر فضاهای اقامتی پزشکان در مناطق محروم انجام شد، گفت: این اقدامات منجر به ماندگاری پزشکان و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به ساکنان مناطق محروم شده است.

وی در پایان اظهار کرد: هشت مرکز شبانه‌روزی یا بیتوته پزشک با تخصیص اعتبار از سوی وزارت بهداشت و مشارکت خیران، شوراها و دهیاری‌های در مناطق روستایی بهشهر، به‎طور کامل بازسازی و تجهیز شده است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : تجهیز 8 مرکز بیتوته پزشک در مناطق محروم بهشهر

تجهیز 8 مرکز بیتوته پزشک در مناطق محروم بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر