صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
تشریح رویکردهای ناجا استان از زبان سردار جعفری نسب:

تمام خانه های مجردی استان شناسایی شده است

رویکرد ناجا به سمتی است که امان اراذل و اوباش و ولگردهای خیابانی را بگیرد و خواب را از چشمان سارقین و قاچاق فروشان خرد برباید.

کد خبر : 3650

تاریخ انتشار : 18/07/1392 - 17:41


تمام خانه های مجردی استان شناسایی شده است

به گزارش خط امید بهشهر _ مسعود جعفری‌نسب پیش از ظهر امروز در همایش نیروهای مسلح استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در حسینه عاشقان ساری با بیان اینکه اداره کردن یک استان و شهر نیاز به انسجام، همبستگی و مساعدت بین سازمان‌های مختلف و مردم دارد، اظهار داشت: در تشکیلات خود انسجام را ایجاد کنیم.

وی افزود: این انسجام در گذشته و حال بوده و در آینده نیز  این انسجام را پیگیری می‌کنیم و اگر بین نیروها انسجام باشد 90 درصد امنیت در جامعه برقرار می‌شود.

جعفری‌نسب با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران ادبیاتی را در دنیا مطرح کرده که نجات بخش دنیا است، گفت: مردم دنیا نسبت به این ادبیات اقبال نشان دادند تنها سران کشورها به دنبال سرکوب کردن آن هستند.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: امروز ملت‌ها از جور استکبار جهانی خارج می‌شوند، روشنی و چراغ در حال شکل‌گیری است و ایران اسلامی روشن‌کننده و چراغ فروزان بوده است و نقش شهدا و امام (ره)در این مسیر مشهود است.

وی بیان داشت: در تمامی استان‌های کشور امنیت مطلوبی برقرار است و این انسجام به وجود آمده در نیروهای مسلح، امنیتی و اطلاعاتی برگرفته از خط ولایت فقیه است.

فرمانده انتظامی مازندران افزود: کشورهای همجوار برای تامین امنیت داخلی دچار چالش هستند و امنیت در کشور ما مثال‌زدنی است و اشرافیت اطلاعاتی و انتظامی و نظامی در مرزهای کشور ما بی‌نظیر است.

وی با بیان اینکه ما نباید از وجود این امنیت دچار غرور شویم، اذعان داشت: دشمن هر روز به فکر توطئه است و باید از ظرفیت‌ها برای پایداری،ماندگاری و امنیت تلاش کنیم.

جعفری‌نسب به حضور سپاه و بسیج در تمام محله‌ها اشاره کرد،گفت: در تمام محله‌ها پایگاه بسیج و سپاه حضور دارند و پذیرفتنی نیست که امنیت و آرامش وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه با انسجام می شود در کمترین زمان ممکن مشکل امنیت داخل کشور را به راحتی برطرف کرد گفت: اگر فاصله ها بین نیروهای انتظامی ،سپاه و بسیج و آحاد مردم زیاد شود،دشمن از این فاصله ها سوء استفاده می کند و امنیت جامعه را به هم می زند.

اگر یک نفر جرات عربده کشی می کند به خاطر این نیست که نیروی انتظامی فشلی داریم، دلیلش این است که ما نیروهای امنیتی و انتظامی و آحاد مردم انسجام خوبی نداریم.

وی ادامه داد: اگر دستگاه های امنیتی و قضائی و همه مردم در کنار هم دیگر باشند اراذل و اوباش جرات نمی کنند امنیت اجتماع را بهم بزنند ما نباید فرصت را برای این دسنه از افراد فراهم کنیم.

سردار جعفری نسب در ادامه با اشاره به رویکرد نیروی انتظامی استان گفت: رویکرد ناجا به سمتی است که امان اراذل و اوباش و ولگردهای خیابانی را بگیرد و خواب را از چشمان سارقین و قاچاق فروشان خرد برباید.

فرمانده انتظامی مازندران متذکر شد: قلیان‌سراها باید ساعت 12 شب بسته شود تا از جرائم کاسته شود و تمام خانه‌های مجردی در استان شناسایی شدند.

در ادامه سرتيپ دوم پاسدار محمدتقي شاهچراغي در اين همايش كه با عنوان حافظان اقتدار همزمان با ششمين روز هفته نيروي انتظامي در سالن حسينه عاشقان سپاه كربلا برگزار شد گفت: تاريخ نشان داده است بخش فعال هر ملتي نقش تعيين كننده در پيروزي آن ملت خواهد داشت و در ايران اسلامي نيز نيروهاي بسيجي مردمي ترين و فعال ترين بخش جامعه است.

اين فرمانده ادامه داد: جمهوري اسلامي ايران به مدد رهبر بزرگ خود، اعتقاد راسخ امت آن و مردم هميشه در صحنه خود نقش موثري در منطقه ايفا مي كند به گونه اي كه امروز ادبيات ايران به عنوان ادبياتي جديد در جهان گسترش پيدا كرده است.

وي با بيان اينكه هيچ شبكه اي قويتر از خود مردم نيست گفت: در استان مازندران بيش از 3 هزار پايگاه بسيج محلات وجود دارد كه در صورت استفاده از ظرفيت هاي آن مي توان بسيار مثمر ثمر در جامعه ظاهر شوند.

سردار شاهچراغي همچنين به تلاش هاي اخير صورت گرفته توسط نيروي انتظامي در جامعه اشاره كرد و افزود: اين تلاش ها رعب و وحشت در دل اخلالگران امنيت مردم و مجرمان اجتماعي به وجود آورده و اميد را در دل هاي مردم تقويت كرده است.

فرمانده سپاه كربلا خاطر نشان كرد: اگر تمامي سازمان ها و ادارات به وظايف خود عمل كنند بسياري از مشكلات به خودي خود برطرف خواهند شد و از برخوردهاي نظامي و انتظامي كاسته ميشود.

او با تاكيد بر اينكه سپاه كربلا آماده همكاري و ارتباط با نيروي انتظامي تا پايين رده خود است گفت: با بيان انتقادها بايد براي رفع كاستي ها اقدام كرد و در صورت حركت است كه مدد الهي شامل حال خدمتگذاران نظام خواهد شد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تمام خانه های مجردی استان شناسایی شده است

تمام خانه های مجردی استان شناسایی شده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر