صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه فضای کشور در حال انتخاباتی شدن است از آمادگی نیروی انتظامی برای تأمین امنیت و حراست از صندوق‌های رأی در انتخابات خبر داد.

کد خبر : 36440

تاریخ انتشار : 07/10/1394 - 10:10


آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، سردار مسعود جعفری نسب افزود: نیاز است نیروی انتظامی با عنوان محوری‌ترین نیرو برای تأمین امنیت انتخابات آمادگی لازم برای انضباط و حفاظت از صندوق‌ها داشته باشند.

وی اظهار داشت: در این راستا، با استفاده از سوابق گذشته و هماهنگی‌هایی که با استانداری و دستگاه‌های مرتبط داشتیم، آمادگی لازم را درزمینهٔ انتخابات پیداکرده‌ایم و اکنون دنبال آن هستیم تا یک روش منسجم برای حفاظت از صندوق‌ها در سطح استان داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در برخی فضاهای مجازی شاهد تخلفاتی درزمینهٔ انتخاباتی هستیم عنوان کرد: گاها بداخلاقی‌هایی اتفاق می‌افتد و قبل از اینکه تبلیغات شروع شود شاهد انجام کارهایی که هستیم که این موضوعات از طریق پلیس فتا رصد و به شورای نگهبان و ستادهایی اجرایی که مسئولیت برخورد با تخلفات انتخاباتی دارند، گزارش می‌شود.

سردار جعفری نسب یادآور شد: همچنین آن دسته از تخلفاتی که نیازمند قضایی شدن است نیز پیگیری می‌شود تا از طریق دستگاه قضایی نسبت به پیگیری و برخورد لازم اقدام صورت گیرد.

وی با اظهار اینکه قطعاً مردم در انتخابات پای‌کار خواهند آمد و شاهد انتخابات پرشور و بانشاط خواهیم بود از کاندیداهای خواست تا برای این‌که بتوانیم انتخابات آرام و بانشاط و با امنیت کامل داشته باشیم، همکاری لازم را داشته باشند.

وی اظهار داشت: اگر نامزدها و طرفداران کمک کنند و با رعایت قوانین و مقررات قطعاً می‌توانیم یک انتخابات پرشور و بانشاط را داشته باشم و در عین حال از همه ابزارهای قانونی برای برخورد با تخلفات انتخاباتی و موضوعات مرتبط استفاده خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی مازندران درباره استانداردسازی رفتار پلیس و بهسازی پاسگاه‌ها نیز گفت: در پی آن هستیم که نیروی انتظامی در خدمت کامل مردم قرار گیرد زیرا وارث اصلی حکومت و نظام مردم هستند و اگر قرار است قوام و دوام داشته باشد باید به مردم احترام کرد.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: تمام تلاش این است که نسبت به تعالی رفتار و استانداردسازی رفتار کارکنان کارهایی انجام دهیم تا بتوانیم اعتماد مردم را نسبت به پلیس جلب کنیم.

وی بابیان اینکه دوسوم جمعیت استان در حوزه کلانتری‌ها مستقر هستند عنوان کرد: در حال حاضر شاهدیم که وضعیت کلانتری‌ها ازنظر محیطی از رامسر تا گلوگاه مطلوب است.

برای دهمین دوره انتتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران ۳۰۵ داوطلب و برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۲۸ داوطلب ثبت نام کرده اند.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات در مازندران

آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر