صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون مدیرکل ثبت احوال مازندران خبر داد

امیرعلی و فاطمه؛ پرطرفدارترین اسامی در مازندران

معاون مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: اسامی امیرعلی با هزار و ۱۴۸ انتخاب و فاطمه با هزار و ۲۷ انتخاب رایجترین اسامی سال جاری در بین مردم مازندران بوده است،

کد خبر : 36439

تاریخ انتشار : 07/10/1394 - 10:09


امیرعلی و فاطمه؛ پرطرفدارترین اسامی در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، اسماعیل فاخری در شورای ثبت وقایع حیاتی چالوس اظهار کرد: در نه ماهه اول سال هزار و ۱۲۲ مورد تولد ثبت شد که ۹۹.۹ درصد آن در مهلت قانونی ۱۵ روزه به ثبت رسید.

وی از آمار ۵۴۹ نفری فوت در نه ماهه نخست امسال خبرداد و تأکید کرد: ۵۴۳ نفر از این تعداد نیز پر مهلت قانونی ثبت شدند که درصدی معادل ۹۹.۸ درصد است.

معاون مدیرکل ثبت احوال مازندران در غرب استان خاطرنشان کرد: با توجه به گذشت سی سال از صدور برخی شناسنامه‌ها و تغییر چهره بعضی افراد، با کمک بخش خصوصی در عرض ۲۴ ساعت شناسنامه‌های قدیمی تعویض می‌شود.

این مسئول به مزایای شناسنامه‌های جدید اشاره کرد و افزود: با صدور این شناسنامه‌ها، امکان جعل به حداقل می‌رسد، البته تعویض شناسنامه‌ها اختیاری است و تنها برای مجریان انتخابات الزام وجود دارد.

وی شعار امسال ثبت احوال را «گذشته پرتلاش، آینده پرفروغ» دانست و بیان کرد: با توجه به همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی، صدور شناسنامه نوزاد و ثبت وفات در عرض نیم‌ساعت انجام می‌شود و از سوی دیگر همه دستگاه‌های مجاز می‌توانند به‌صورت برخط از اطلاعات ثبت احوال استفاده کنند.

فاخری در پایان با اعلام اینکه اسامی امیرعلی با هزار و ۱۴۸ انتخاب و فاطمه با هزار و ۲۷ انتخاب رایجترین اسامی سال جاری در بین مردم مازندران بوده است، گفت: پس از این اسامی به ترتیب اسامی ابوالفضل، محمدطاها، امیرحسین و امیررضا برای پسران و فاطمه‌زهرا، یسنا، نازنین‌زهرا و زهرا برای دختران بیشترین طرفدار را داشته است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : امیرعلی و فاطمه؛ پرطرفدارترین اسامی در مازندران

امیرعلی و فاطمه؛ پرطرفدارترین اسامی در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر